• Biover Tensioplan Phitoplexe 50Ml.
-27%

Biover Tensioplan Phitoplexe 50 ml.

SKU-koodiBI5412141213570
Ravintolisä, joka sisältää valkoisen orapihlajan, mistelin ja karhunvalkosipulin kasviuutteita.
Normaalihinta €10,70 21,4 € / 100ml
Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,70
Säästät: -€4,00
21,4 € / 100ml
Loppuunmyyty
Biover Tensioplan Phitoplexe 50Ml.
Biover Tensioplan Phitoplexe 50 ml.
Normaalihinta €10,70 21,4 € / 100ml
Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,70
Säästät: -€4,00
21,4 € / 100ml

 

 

Biover Tensioplan Phitoplexe on kasviperäinen valmiste, jota käytetään sydämen ja verenkierron hoitoon. Se toimitetaan 50 ml:n pullossa. Tätä valmisteita käytetään terveellisen verenpaineen ylläpitämiseen ja verenkierron edistämiseen. Suositeltava annostus on 20–30 tippaa veteen laimennettuna kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Biover Tensioplan Phitoplexen pääainesosaa ei tunneta, koska sitä ei löydy tietokannasta. Tarkat tiedot ainesosista saa tuotteen etiketistä tai ottamalla yhteyttä valmistajaan.

Apteekkarin neuvo

On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään Biover Tensioplan Phitoplexe -hoidon aloittamista. Lisäksi suositellaan laimentamaan 20–30 tippaa veteen ja ottamaan sitä kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa.