• Biotona Premium Matcha Eco 80Gr.
-33%

Biotona Premium Matcha Eco 80 g.

SKU-koodiBI5412360017508
Biotona Premium Matcha Eco 80 g on korkealaatuinen ravintolisä. Matcha on erityisellä tavalla viljelty ja jalostettu vihreän teen jauhe, joka saa tästä ainutlaatuisen maun ja aromin. Tämä tuote on luomua, ja sille on ominaista korkea antioksidanttien ja terveydelle hyödyllisten ravintoaineiden pitoisuus. Se sopii erinomaisesti herkullisten energiajuomien valmistamiseen, ja sitä voi käyttää myös ruoanlaittoon.
Normaalihinta €32,00 40,0 € / 100gr
Alennushinta €32,00 Normaalihinta €48,00
Säästät: -€16,00
40,0 € / 100gr
Biotona Premium Matcha Eco 80Gr.
Biotona Premium Matcha Eco 80 g.
Normaalihinta €32,00 40,0 € / 100gr
Alennushinta €32,00 Normaalihinta €48,00
Säästät: -€16,00
40,0 € / 100gr

 

 
Biotona Premium Matcha Eco 80 g on korkealaatuista vihreää teejauhetta, jota käytetään ravintolisänä. Matcha tunnetaan antioksidanttisista ominaisuuksistaan sekä kyvystään lisätä energiaa ja keskittymiskykyä. Tätä tuotetta voidaan käyttää kuumien tai kylmien juomien, kuten smoothieiden, pirtelöiden tai teiden, valmistamiseen. Sen maku on mieto ja hieman katkera, ja sen säännöllistä nauttimista suositellaan terveysvaikutusten saamiseksi.

Ainesosat

Biotona Premium Matcha Eco 80 g:n tärkein vaikuttava aine on matcha.