• Biokap Biokap Restructuring Shampoo 200Ml.
-39%

Biokap Biokap Rakennepalauttava shampoo 200 ml.

SKU-koodiBI8030243005144
200 ml:n BIOKAP-rakennetta korjaava shampoo on hiustenhoitotuote, joka auttaa korjaamaan ja vahvistamaan vaurioituneita hiuksia. Luonnollisista ainesosista, kuten argaaniöljystä ja vehnän uutteesta, valmistettu shampoo ravitsee ja elvyttää hiuksia, jolloin ne muuttuvat pehmeiksi, kiiltäviksi ja terveiksi. Ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat palauttaa hiustensa terveyden ja elinvoiman.
Normaalihinta €11,10 5,55 € / 100ml
Alennushinta €11,10 Normaalihinta €18,21
Säästät: -€7,11
5,55 € / 100ml
Biokap Biokap Restructuring Shampoo 200Ml.
Biokap Biokap Rakennepalauttava shampoo 200 ml.
Normaalihinta €11,10 5,55 € / 100ml
Alennushinta €11,10 Normaalihinta €18,21
Säästät: -€7,11
5,55 € / 100ml

 

 
200 ml:n BIOKAP-rakennetta korjaava shampoo on tuote, joka on suunniteltu korjaamaan ja vahvistamaan vaurioitunutta hiuksia. Sen ainutlaatuinen, luonnollisilla ainesosilla rikastettu koostumus auttaa palauttamaan hiusten terveyden ja elinvoiman tarjoamalla intensiivistä kosteutusta ja ravintoa. Tämä shampoo sopii erinomaisesti niille, joiden hiukset ovat kuivat, hauraat tai vaurioituneet kemiallisista hoidoista tai lämpölaitteiden liiallisesta käytöstä. Lisäksi BIOKAP-shampoo tekee hiuksista pehmeät, silkkiset ja helposti kammattavat sekä antaa niille terveen ja säteilevän ulkonäön.

Koostumus

BIOKAP-rakennepalauttavan shampoon (200 ml) koostumusta ei ole saatavilla tietokannassa.

Käyttöohje

Käyttöohje: Levitä pieni määrä shampoota märille hiuksille, hiero hellävaraisesti päänahkaan ja huuhtele sitten runsaalla vedellä. Toista käsittely tarvittaessa.
Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me