• Bequisa Noni 1L.
-5%

Bequisa Noni 1 l.

SKU-koodiBE8436013360213
Noni-mehu, tehokas luonnollinen antioksidantti.
Normaalihinta €37,00 3,7 € / 100ml
Alennushinta €37,00 Normaalihinta €38,95
Säästät: -€1,95
3,7 € / 100ml
Loppuunmyyty
Bequisa Noni 1L.
Bequisa Noni 1 l.
Normaalihinta €37,00 3,7 € / 100ml
Alennushinta €37,00 Normaalihinta €38,95
Säästät: -€1,95
3,7 € / 100ml

 

 

Bequisa Noni on puhdasta nonimehua, joka on valmistettu Morinda citrifolia -hedelmästä. Tätä superruokaa on käytetty vuosisatojen ajan sen antioksidanttisten ominaisuuksien ja terveysvaikutusten vuoksi. Ottamalla 15 ml päivittäin ennen ateriaa voit nauttia nonin myönteisistä vaikutuksista, joihin kuuluvat yleisen hyvinvoinnin parantuminen, terveempi iho ja vahvistunut immuunijärjestelmä. Löydä luonnon voima Bequisa Nonin avulla ja paranna terveyttäsi luonnollisella tavalla.

Apteekkarin neuvo

Ravintolisät eivät korvaa tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja.
Älä ylitä suositeltua annosta.
Säilytä pienten lasten ulottumattomissa.