• Bequisa Multibeq 250Ml.
-16%

Bequisa Multibeq 250 ml.

SKU-koodiBE8436013361814
Monivitamiini- ja kivennäisaineiden nestemäinen ravintolisä.
Normaalihinta €9,20 3,68 € / 100ml
Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,95
Säästät: -€1,75
3,68 € / 100ml
Bequisa Multibeq 250Ml.
Bequisa Multibeq 250 ml.
Normaalihinta €9,20 3,68 € / 100ml
Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,95
Säästät: -€1,75
3,68 € / 100ml

 

 
Bequisa Multibeq on nestemäinen vitamiini- ja kivennäisainelisä, joka tarjoaa yhdistelmän välttämättömiä vitamiineja ja kivennäisaineita helposti otettavassa muodossa. Vain 15 ml päivässä riittää varmistamaan, että kehosi saa riittävästi ravintoaineita terveyden ylläpitämiseksi. Tämä nestemäinen valmiste takaa tehokkaan ja nopean imeytymisen. Vahvista energiaasi ja elinvoimaasi Bequisa Multibeqillä ja nauti optimaalisesta hyvinvoinnista.

Apteekkarin neuvo

Ravintolisiä ei tule käyttää tasapainoisen ruokavalion tai terveellisten elämäntapojen korvikkeena.
Älä ylitä suositeltua annosta.
Säilytä pienten lasten ulottumattomissa.