• Bequisa Colagbeth Silicon 1L.
-23%

Bequisa Colagbeth Silicio 1 l.

SKU-koodiBE8436013361241
Bequisa Colagbeth Silicio 1 l: Bequisa Colagbeth Silicio on nestemäinen ravintolisä, jossa yhdistyvät kollageeni ja pii. Kollageeni on tärkeää ihon ja nivelten terveydelle, kun taas pii on hyödyllistä luuston terveydelle.
Normaalihinta €21,58 2,16 € / 100ml
Alennushinta €21,58 Normaalihinta €27,95
Säästät: -€6,37
2,16 € / 100ml
Bequisa Colagbeth Silicon 1L.
Bequisa Colagbeth Silicio 1 l.
Normaalihinta €21,58 2,16 € / 100ml
Alennushinta €21,58 Normaalihinta €27,95
Säästät: -€6,37
2,16 € / 100ml

 

 

Bequisa Colagbeth Silicio 1 l: Bequisa Colagbeth Silicio on nestemäinen ravintolisä, jossa yhdistyvät kollageeni ja pii. Kollageeni on tärkeää ihon ja nivelten terveydelle, kun taas pii edistää luuston terveyttä.

Koostumus

Ota 1 kapseli päivässä aterian yhteydessä.

Apteekkarin neuvo

Ravintolisää ei tule käyttää tasapainoisen ruokavalion tai terveellisten elämäntapojen korvikkeena.
Älä ylitä suositeltua annosta.
Säilytä pienten lasten ulottumattomissa.