• Bequisa Colagbeth Forte 330Gr.
-16%

Bequisa Colagbeth Forte 330 g.

SKU-koodiBE8436013361005
Bequisa Colagbeth Forte 330 g: Bequisa Colagbeth Forte on tuote, joka sisältää kollageenijauhetta. Kollageeni on tärkeää ihon, hiusten, kynsien ja nivelten terveydelle.
Normaalihinta €26,90 8,15 € / 100gr
Alennushinta €26,90 Normaalihinta €32,03
Säästät: -€5,13
8,15 € / 100gr
Loppuunmyyty
Bequisa Colagbeth Forte 330Gr.
Bequisa Colagbeth Forte 330 g.
Normaalihinta €26,90 8,15 € / 100gr
Alennushinta €26,90 Normaalihinta €32,03
Säästät: -€5,13
8,15 € / 100gr

 

 

Bequisa Colagbeth Forte 330 g: Bequisa Colagbeth Forte on tuote, joka sisältää kollageenijauhetta. Kollageeni on tärkeää ihon, hiusten, kynsien ja nivelten terveydelle.

Koostumus

Ota 2 kapselia päivässä veden kanssa.

Apteekkarin neuvo

Ravintolisät eivät korvaa tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja.
Älä ylitä suositeltua annosta.
Säilytä pienten lasten ulottumattomissa.