• Bequisa Beth 80 Complex 250Ml.
-30%

Bequisa Beth 80 Complex 250 ml.

SKU-koodiBE8436013361777
Nestemäinen vitamiini- ja kivennäisainevalmiste.
Normaalihinta €16,95 6,78 € / 100ml
Alennushinta €16,95 Normaalihinta €24,21
Säästät: -€7,26
6,78 € / 100ml
Loppuunmyyty
Bequisa Beth 80 Complex 250Ml.
Bequisa Beth 80 Complex 250 ml.
Normaalihinta €16,95 6,78 € / 100ml
Alennushinta €16,95 Normaalihinta €24,21
Säästät: -€7,26
6,78 € / 100ml

 

 
Bequisa Beth 80 Complex on kattava nestemäinen ravintolisä, joka sisältää 21 välttämätöntä vitamiinia ja kivennäisainetta energian, elinvoiman ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseksi. Tämä ainutlaatuinen koostumus tarjoaa tarvittavat ravintoaineet kehon optimaalisen toiminnan ylläpitämiseksi. Jo 15 ml päivässä riittää parantamaan hyvinvointiasi ja varmistamaan, että kehosi saa tarvitsemansa ravintoaineet. Vahvista terveyttäsi Bequisa Beth 80 Complexilla ja nauti paremmasta elinvoimasta ja kestävyydestä.

Koostumus

Ota 15 ml (yksi ruokalusikallinen) päivässä. Voidaan laimentaa veteen.

Apteekkarin neuvo

Ravintolisiä ei tule käyttää tasapainoisen ruokavalion tai terveellisten elämäntapojen korvikkeena.
Älä ylitä suositeltua annosta.
Säilytettävä pienten lasten ulottumattomissa.