• Bequisa Beth 21 250Ml.
-14%

Bequisa Beth 21, 250 ml.

SKU-koodiBE8436013360992
Nestemäinen vitamiinivalmiste, joka sisältää 21 vitamiinia ja kivennäisainetta.
Normaalihinta €11,00 4,4 € / 100ml
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,82
Säästät: -€1,82
4,4 € / 100ml
Bequisa Beth 21 250Ml.
Bequisa Beth 21, 250 ml.
Normaalihinta €11,00 4,4 € / 100ml
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,82
Säästät: -€1,82
4,4 € / 100ml

 

 

Bequisa Beth 21 on kattava nestemäinen ravintolisä, joka yhdistää 21 välttämätöntä vitamiinia ja kivennäisainetta edistämään energiaasi, elinvoimaasi ja yleistä hyvinvointiasi. Tämä ainutlaatuinen koostumus tarjoaa tarvittavat ravintoaineet kehon optimaalisen toiminnan ylläpitämiseksi. Vain 15 ml päivässä riittää parantamaan hyvinvointiasi ja varmistamaan, että kehosi saa tarvitsemansa ravintoaineet. Vahvista terveyttäsi Bequisa Beth 21:llä ja nauti paremmasta elinvoimasta ja kestävyydestä.

Apteekkarin neuvo

Ravintolisää ei tule käyttää tasapainoisen ruokavalion tai terveellisten elämäntapojen korvikkeena.
Älä ylitä suositeltua annosta.
Säilytä pienten lasten ulottumattomissa.