• Bellapierre Cosmetics Makeup Twist Up Brow Pencil - Cocoa , 0,3 g
  • Bellapierre Cosmetics Twist Up Brow Pencil - Cocoa, 0,3 g
  • Bellapierre Cosmetics Twist Up Brow Pencil - Cocoa, 0,3 g
  • Bellapierre Cosmetics Twist Up Brow Pencil - Cocoa, 0,3 g
-35%

Bellapierre Cosmetics Twist Up Brow Pencil - Cocoa, 0,3 g

SKU-koodiBE812267017932
Kaksitoiminen, sisäänvedettävä kulmakarvojen muotoiluväline, jossa on kynä ja harja – Cocoa
Normaalihinta €11,70 3900,0 € / 100gr
Alennushinta €11,70 Normaalihinta €18,00
Säästät: -€6,30
3900,0 € / 100gr
Bellapierre Cosmetics Makeup Twist Up Brow Pencil - Cocoa , 0,3 g
Bellapierre Cosmetics Twist Up Brow Pencil - Cocoa, 0,3 g
Normaalihinta €11,70 3900,0 € / 100gr
Alennushinta €11,70 Normaalihinta €18,00
Säästät: -€6,30
3900,0 € / 100gr

 

 
Tämä erittäin ohut, sisäänvedettävä kynä määrittelee ja täyttää kulmakarvat äärimmäisen tarkasti. Sen öljytön koostumus ei tukki ihohuokosia ja antaa luonnollisen värin. Harja sopii erinomaisesti kulmakarvojen tasoittamiseen ja värin häivyttämiseen.

Käyttöohje

Kampaa kulmakarvat harjalla. Piirrä sitten vetokynällä lyhyitä viivoja karvojen kasvusuuntaan.

Ainesosat

Carnauba-vaha, etyyliheksyylipalmitaatti, Cera Alba (mehiläisvaha), polyisobuteeni, fenoksietanoli. Saattaa sisältää +/- [titaanidioksidi (CI 77891), rautaoksidit (CI 77491, CI 77492, CI 77499)].