• Beaphar Vermipure luonnollinen nestemäinen valmiste kissoille, 50 ml
-10%

Beaphar Vermipure luonnollinen nestemäinen valmiste kissoille, 50 ml

SKU-koodiBE8711231201877
BEAPHAR VERMIPURE LUONNOLLINEN NESTEKÄSITELMÄ KISSOILLE 50 ML on nestemäinen luonnollinen ravintolisä, joka on kehitetty tukemaan kissojen ruoansulatus- ja suolistoterveyttä.
Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
Alennushinta €14,90 Normaalihinta €16,56
Säästät: -€1,66
29,8 € / 100ml
Beaphar Vermipure luonnollinen nestemäinen valmiste kissoille, 50 ml
Beaphar Vermipure luonnollinen nestemäinen valmiste kissoille, 50 ml
Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
Alennushinta €14,90 Normaalihinta €16,56
Säästät: -€1,66
29,8 € / 100ml

 

 
BEAPHAR VERMIPURE LUONNOLLINEN NESTEKÄSITELMÄ KISSOILLE 50 ML on tuote, joka on valmistettu luonnollisista ainesosista, jotka edistävät kissojen ruoansulatuskanavan hyvinvointia ja auttavat ylläpitämään suoliston tasapainoa. Tuotteen koostumus sisältää huolellisesti valittuja kasviuutteita, jotka edistävät sisäistä hygieniaa hellävaraisesti ja eläimen elimistöä kunnioittaen. Tämä ravintolisä on ihanteellinen säännöllisenä tukena ruoansulatuksen terveyden ylläpitämisessä, erityisesti kissoilla, jotka viettävät paljon aikaa ulkona tai ovat kosketuksissa muiden eläinten kanssa. Nestemäinen muoto helpottaa annostelua, ja tuotteen voi sekoittaa helposti ruokaan tai veteen. Lisäksi se sopii säännölliseen käyttöön osana ennaltaehkäisevää hoitorutiinia. Kätevä 50 ml:n pakkaus mahdollistaa tarkan ja mukavan annostelun päivittäisessä käytössä.