• Barebells Milkshake Cookies And Cream, 8x330 ml
  • Barebells Milkshake Cookies And Cream, 8 x 330 ml
-13%

Barebells Milkshake Cookies And Cream, 8 x 330 ml

SKU-koodiBA35202506122312

Barebells-proteiinipirtelöt, cookies and cream -maku

Normaalihinta €22,60 0,86 € / 100ml
Alennushinta €22,60 Normaalihinta €26,00
Säästät: -€3,40
0,86 € / 100ml
Loppuunmyyty
Barebells Milkshake Cookies And Cream, 8x330 ml
Barebells Milkshake Cookies And Cream, 8 x 330 ml
Normaalihinta €22,60 0,86 € / 100ml
Alennushinta €22,60 Normaalihinta €26,00
Säästät: -€3,40
0,86 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 

Barebells-proteiinijuomat, maku: cookies and cream. UHT-käsitelty. Laktositon ja gluteeniton. Sisältää makeutusaineita ja luonnollisia sokereita.

Ainesosat

Maito (66 %), maitoproteiinikonsentraatti (31 %), vesi, stabilointiaineet (selluloosa, selluloosakumi, karrageeni), rasvaton kaakao, kaakaovoi, happamuudensäätöaine (natriumfosfaatti), aromit, makeutusaineet (acesulfaami K, sukraloosi), laktaasi

Käyttöohje

Nauti pirtelö milloin tahansa päivästä proteiinin ja energian lähteenä.

Ainesosat

Maito (66 %), maitoproteiinikonsentraatti (31 %), vesi, stabilointiaineet (selluloosa, selluloosakumi, karrageeni), vähärasvainen kaakao, kaakaovoita, happamuudensäätöaine (natriumfosfaatti), aromit, makeutusaineet (acesulfaami K, sukraloosi), laktaasi

Ravintoarvot

Ravintoarvot 100 ml:aa kohti
Energia 245 kJ (58 kJ)
Rasva 1,4 g
josta tyydyttyneitä rasvahappoja 0,9 g
Hiilihydraatit 3,8 g
joista sokereita 3,7 g
Proteiini 7,3 g
Suola 0,20 g

Apteekkarin neuvo

Nauti smoothie milloin tahansa päivällä proteiinin ja energian lähteenä, erityisesti ennen liikuntaa tai sen jälkeen. Liiallinen käyttö voi aiheuttaa laksatiivista vaikutusta.