• Babybio Primea 2 Cow's Milk Continuation 6-12 Months, Pack 3 x 800g
-27%

Babybio Primea 2 -lehmänmaito, jatkomaitoseos 6–12 kuukautta, 3 x 800 g:n pakkaus

SKU-koodiBA35202108074872

Babybio Primea 2 -lehmänmaitoseos, jatkomaitoseos 6–12 kuukautta, 3 x 800 g:n pakkaus. Babybio Primea 2 on jatkomaitoseos 6–12 kuukauden ikäisille vauvoille.

Normaalihinta €56,40 23,5 € / 1kg
Alennushinta €56,40 Normaalihinta €77,76
Säästät: -€21,36
23,5 € / 1kg
Loppuunmyyty
Babybio Primea 2 Cow's Milk Continuation 6-12 Months, Pack 3 x 800g
Babybio Primea 2 -lehmänmaito, jatkomaitoseos 6–12 kuukautta, 3 x 800 g:n pakkaus
Normaalihinta €56,40 23,5 € / 1kg
Alennushinta €56,40 Normaalihinta €77,76
Säästät: -€21,36
23,5 € / 1kg

 

 

Babybio Primea 2 -lehmämaito, jatkoravinne 6–12 kuukautta, 3 x 800 g:n pakkaus Babybio Primea 2 on jatkoravinne 6–12 kuukauden ikäisille vauvoille. Tämä maitojauhe on rikastettu välttämättömillä ravintoaineilla, jotka tukevat kasvua ja kehitystä tässä vaiheessa. Se on luotettava vaihtoehto vauvojen ruokintaan.

Koostumus

Koostumus: Rasvaton maito*, kasviöljyt*, laktoosi*, maltodekstriini* sekä muita ainesosia.

Käyttöohje

Valmista tuttipullo pakkauksessa olevien ohjeiden mukaisesti. Varmista, että maito on sopivan lämpöistä ennen kuin annat sen vauvalle. Kysy lisäohjeita terveydenhuollon ammattilaiselta.