• Babybio Primea 2 Cow's Milk Continuation 6-12 Months, Pack 12 x 800g
-32%

Babybio Primea 2 -lehmänmaito, jatkomaitoseos 6–12 kuukautta, 12 x 800 g:n pakkaus

SKU-koodiBA35202108074919
Babybio Primea 2 -lehmänmaitoseos, jatkomaitoseos 6–12 kuukautta, 12 x 800 g:n pakkaus Babybio Primea 2 on jatkomaitoseos 6–12 kuukauden ikäisille vauvoille.
Normaalihinta €210,50 21,93 € / 1kg
Alennushinta €210,50 Normaalihinta €311,04
Säästät: -€100,54
21,93 € / 1kg
Loppuunmyyty
Babybio Primea 2 Cow's Milk Continuation 6-12 Months, Pack 12 x 800g
Babybio Primea 2 -lehmänmaito, jatkomaitoseos 6–12 kuukautta, 12 x 800 g:n pakkaus
Normaalihinta €210,50 21,93 € / 1kg
Alennushinta €210,50 Normaalihinta €311,04
Säästät: -€100,54
21,93 € / 1kg

 

 
Babybio Primea 2 -lehmänmaito, jatkomaitoseos 6–12 kuukautta, 12 x 800 g:n pakkaus Babybio Primea 2 -maito on jatkomaito 6–12 kuukauden ikäisille vauvoille. Tämä maitojauhe on rikastettu välttämättömillä ravintoaineilla, jotka tukevat kasvua ja kehitystä tässä vaiheessa. Se on luotettava vaihtoehto vauvojen ruokintaan.

Koostumus

Koostumus: Rasvaton maito*, kasviöljyt*, laktoosi*, maltodekstriini* sekä muita ainesosia.

Käyttöohje

Valmista tuttipullo pakkauksessa olevien ohjeiden mukaisesti. Varmista, että maito on sopivan lämpöistä ennen kuin annat sen vauvalle. Kysy lisäohjeita terveydenhuollon ammattilaiselta.