• B.Green Drenax 500Ml.
-15%

B.Green Drenax 500 ml.

SKU-koodiB.8436046982390

B.Green (Lab. Lebudit) Drenax 500 ml on laboratoriotuote, jota käytetään auttamaan elimistössä kertyneiden myrkkyjen ja nesteiden poistamisessa. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät virtsaneritystä ja jätteiden poistumista virtsan kautta. Tämä tuote voi olla hyödyllinen henkilöille, jotka haluavat puhdistaa elimistöään tai vähentää nesteen kertymistä. On suositeltavaa noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen käyttöä.

Normaalihinta €17,00 3,4 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,90
Säästät: -€2,90
3,4 € / 100ml
B.Green Drenax 500Ml.
B.Green Drenax 500 ml.
Normaalihinta €17,00 3,4 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,90
Säästät: -€2,90
3,4 € / 100ml

 

 

B.Green (Lab. Lebudit) Drenax 500 ml on tuote, jota käytetään elimistön puhdistamiseen ja detoksifiointiin. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat poistamaan elimistöön kertyneitä myrkkyjä ja jätteitä, edistäen näin yleistä terveyttä ja hyvinvointia. Tuotetta suositellaan käytettäväksi osana puhdistusohjelmaa tai tukemaan ruoansulatusjärjestelmän terveyttä.

Käyttöohjeet

B.Green (Lab. Lebudit) Drenax 500 ml:n käyttöohjeet ovat seuraavat: suositellaan ottamaan 10 ml tuotetta laimennettuna lasilliseen vettä kahdesti päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. On tärkeää ravistaa pulloa hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Hevosenhäntä, ortosifoni, vihreä kahvi, sarsaparilla, kirsikanvarret, boldo, kamomilla, punatee, mate-yrtti, luumu, kiivi, ananas.