• Audevard Ekyflex Osteo 1,5Kg (Ndr)
-10%

Audevard Ekyflex Osteo 1,5 kg (Ndr)

SKU-koodiAU3515650470006

AUDEVARD EKYFLEX OSTEO 1,5 kg (NDR) on jauhemuotoinen ravintolisä, joka on kehitetty tukemaan hevosen luuston terveyttä ja vahvistamaan luustoa.

Normaalihinta €80,30 5,35 € / 100gr
Alennushinta €80,30 Normaalihinta €89,22
Säästät: -€8,92
5,35 € / 100gr
Audevard Ekyflex Osteo 1,5Kg (Ndr)
Audevard Ekyflex Osteo 1,5 kg (Ndr)
Normaalihinta €80,30 5,35 € / 100gr
Alennushinta €80,30 Normaalihinta €89,22
Säästät: -€8,92
5,35 € / 100gr

 

 

AUDEVARD EKYFLEX OSTEO 1,5 KG (NDR) on ravintolisä, joka on suunniteltu edistämään hevosten luustojärjestelmän oikeaa kehitystä ja ylläpitoa erityisesti kasvuvaiheessa, intensiivisen toiminnan aikana tai ikääntyessä. Sen tasapainoinen koostumus sisältää välttämättömiä ravintoaineita, jotka auttavat vahvistamaan luita, parantamaan niiden kestävyyttä ja tukemaan luuston aineenvaihduntaa. Tuote sopii erinomaisesti sekä kasvuvaiheessa oleville varsoille että urheiluhevosille tai eläimille, jotka tarvitsevat lisätukea luustolleen. Jauhemuotoinen tuote on helppo sekoittaa päivittäiseen rehuannokseen, mikä helpottaa sen antamista. Säännöllinen käyttö auttaa ylläpitämään vahvaa ja terveellistä luustoa, mikä edistää hevosen hyvinvointia ja suorituskykyä. Se on tehokas ratkaisu, jolla varmistetaan asianmukainen rakenteellinen tuki eläimen koko elämän ajan.