• Atena Cordyceps-Mrl 250Gr.in Powder
-7%

Atena Cordyceps-Mrl 250 g, jauheena

SKU-koodiAT659908110078
Atena Cordyceps-Mrl 250 g jauhe on cordyceps-jauhe, joka on perinteisessä kiinalaisessa lääketieteessä käytetty lääkesieni. Tätä tuotetta käytetään energian ja kestävyyden parantamiseen sekä immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Se on luonnollinen ja terveellinen vaihtoehto fyysisen ja henkisen suorituskyvyn parantamiseen.
Normaalihinta €91,32 36,53 € / 100gr
Alennushinta €91,32 Normaalihinta €97,67
Säästät: -€6,35
36,53 € / 100gr
Loppuunmyyty
Atena Cordyceps-Mrl 250Gr.in Powder
Atena Cordyceps-Mrl 250 g, jauheena
Normaalihinta €91,32 36,53 € / 100gr
Alennushinta €91,32 Normaalihinta €97,67
Säästät: -€6,35
36,53 € / 100gr

 

 
Atena Cordyceps-Mrl 250 g, jauhe on jauhevalmiste, joka sisältää cordycepsia, perinteisessä kiinalaisessa lääketieteessä käytettyä sieniä. Sitä käytetään fyysisen ja henkisen kestävyyden parantamiseen, energian lisäämiseen ja immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Sen uskotaan myös omaavan antioksidanttisia ja tulehdusta estäviä ominaisuuksia. Tätä tuotetta voivat käyttää henkilöt, jotka haluavat parantaa urheilusuorituskykyään, lisätä elinvoimaansa tai vahvistaa immuunijärjestelmäänsä.

Käyttöohjeet

Atena Cordyceps-Mrl 250 g jauheen käyttöohje on ottaa yksi teelusikallinen (noin 3 grammaa) päivässä. Sen voi sekoittaa veteen, mehuun tai muuhun valitsemaasi juomaan. Parhaan imeytymisen varmistamiseksi suositellaan ottamaan se mieluiten tyhjään vatsaan tai aterioiden välillä. Tutustu aina valmistajan ohjeisiin ja suosituksiin ennen tuotteen käyttöä.

Ainesosat

Cordyceps – MRL -jauhe valmistetaan Euroopassa autoklaavissa steriloidulla kasvualustalla, 100 % Cordyceps sinensis.