• Atache Vital Age Wrinkle Attack Day 50 ml.
  • Atache Vital Age Wrinkle Attack Day 50 ml.
-31%

Atache Vital Age Wrinkle Attack Day 50 ml.

SKU-koodiAT8430795001111
Ikääntymistä ehkäisevä päivävoide
Normaalihinta €31,20 62,4 € / 100ml
Alennushinta €31,20 Normaalihinta €44,95
Säästät: -€13,75
62,4 € / 100ml
Atache Vital Age Wrinkle Attack Day 50 ml.
Atache Vital Age Wrinkle Attack Day 50 ml.
Normaalihinta €31,20 62,4 € / 100ml
Alennushinta €31,20 Normaalihinta €44,95
Säästät: -€13,75
62,4 € / 100ml

 

 
Atache Vital Age Eye Wrinkle Attack -seerumi on erityisesti silmänympärysiholle kehitetty seerumi. Tämä seerumi sisältää edistyksellisiä ainesosia, jotka auttavat vähentämään ryppyjen ja hienojen juonteiden näkyvyyttä herkällä silmänympärysiholla ja antavat iholle raikkaamman ja nuorekkaamman ilmeen.