• Atache Dermic Purifying Peel 60Ml
-21%

Atache Dermic Purifying Peel 60 ml

SKU-koodiAT8430795002811
Atache Dermic Purifying Peel 60 ml. Puhdistava ja ihoa hienostuttava kasvohoito. Poistaa epäpuhtauksia ja hillitsee liiallista rasvatuotantoa.
Normaalihinta €80,92 134,87 € / 100ml
Alennushinta €80,92 Normaalihinta €102,17
Säästät: -€21,25
134,87 € / 100ml
Atache Dermic Purifying Peel 60Ml
Atache Dermic Purifying Peel 60 ml
Normaalihinta €80,92 134,87 € / 100ml
Alennushinta €80,92 Normaalihinta €102,17
Säästät: -€21,25
134,87 € / 100ml

 

 
Atache Dermic Purifying Peel on kasvohoito, joka on suunniteltu puhdistamaan ja hienostamaan ihoa poistamalla epäpuhtauksia, ylimääräistä rasvaa ja kuolleita ihosoluja. Tämä kasvohoito auttaa puhdistamaan tukkeutuneet ihohuokoset, vähentämään mustapäiden näkyvyyttä ja ehkäisemään uusien ihovaurioiden muodostumista. Sen ainutlaatuinen koostumus sisältää yhdistelmän vaikuttavia ainesosia, jotka auttavat säätelemään talin tuotantoa ja pitämään ihon tasapainoisena ja terveenä. Kaikille ihotyypeille sopiva kuorinta on erinomainen valinta niille, jotka haluavat puhtaamman, raikkaamman ja virheettömän ihon.

Käyttöohjeet

Levitä ohut ja tasainen kerros puhtaalle ja kuivalle iholle.
Anna vaikuttaa suositellun ajan ihon herkkyyden mukaan.
Huuhtele pois lämpimällä vedellä ja kuivaa iho hellävaraisesti.
Käytä kerran tai kahdesti viikossa ihon tarpeiden mukaan.