• Artesania Red Detox 250Ml.
-19%

Artesania Red Detox 250 ml.

SKU-koodiAR8435041038101
Artesania Red Detox 250 ml on ravintolisä, joka auttaa puhdistamaan kehoa ja edistää painonpudotusta. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten punaista teetä, vihreää teetä ja voikukkaa, joilla on antioksidanttisia ja diureettisia ominaisuuksia. Tätä tuotetta voidaan käyttää osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa.
Normaalihinta €14,22 5,69 € / 100ml
Alennushinta €14,22 Normaalihinta €17,57
Säästät: -€3,35
5,69 € / 100ml
Artesania Red Detox 250Ml.
Artesania Red Detox 250 ml.
Normaalihinta €14,22 5,69 € / 100ml
Alennushinta €14,22 Normaalihinta €17,57
Säästät: -€3,35
5,69 € / 100ml

 

 
Artesania Red Detox 250 ml on ravintolisä, jota käytetään tukemaan elimistön puhdistumista. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat poistamaan myrkkyjä ja parantamaan ruoansulatusjärjestelmän toimintaa. Tätä tuotetta voidaan käyttää osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa yleisen terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseksi.

Koostumus

vesi, stabilointiaine (glyseriini), vihreän kahvin uute (Coffea arabica), hevosruoho-uute (Equisetum arvense), Fiit-ns®-kompleksi [uutteet: vihreä tee (Camellia sinensis), guaraná (Paullinia cupana), valkoiset ja mustat viinirypäleet (Vitis vinifera), pomelo (Citrus paradisi), porkkana (Daucus carota) ja nikotiiniamidi (B3-vitamiini)], mustikkamehu (Vaccinium myrtillus), granaattiomenamehu (Punica granatum), makeutusaineet (sukraloosi, asesulfaami K, neohesperidiini DC), aromi, D-alfa-tokoferoli (E-vitamiini), foolihappo (B9-vitamiini).

Käyttöohje

Artesania Red Detox 250 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml päivittäin laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten tyhjään vatsaan. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.