• Artesania Lympha Detox 150Ml.
-20%

Artesania Lympha Detox 150 ml.

SKU-koodiAR8435041037289
Valmistettu yemoterapiasta peräisin olevista ainesosista, ja se on kehitetty erityisesti imusolmukkeiden ”puhdistamiseen”.
Normaalihinta €13,50 9,0 € / 100ml
Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,85
Säästät: -€3,35
9,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
10% off
on selected products.
Valid until 4 October.
Artesania Lympha Detox 150Ml.
Artesania Lympha Detox 150 ml.
Normaalihinta €13,50 9,0 € / 100ml
Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,85
Säästät: -€3,35
9,0 € / 100ml

 

 
Artesania Lympha Detox 150 ml on luonnonlääketieteen ja fytoterapian tuote, jota käytetään ruoansulatuskanavan puhdistamiseen. Tämä ainutlaatuinen koostumus auttaa poistamaan myrkkyjä ja edistämään ruoansulatuskanavan terveyttä. Luonnollisista ainesosista, kuten yrtteistä ja kasviuutteista, koostuva tuote auttaa parantamaan ruoansulatusta ja edistää jätteiden poistumista kehosta. Se on ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat parantaa ruoansulatuksensa terveyttä luonnollisella tavalla.

Käyttöohjeet

Artesania Lympha Detox 150 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten ennen pääaterioita. Suosittelemme ravistamaan tuotetta hyvin ennen käyttöä.