• Artesania Lindaren Diet Protein Formula Vanilla 225Gr
-19%

Artesania Lindaren Diet -proteiinijauhe, vanilja, 225 g

SKU-koodiAR8435041037265
Artesania Lindaren Diet -vaniljainen proteiinijauhe 225 g on ravintolisä, joka on kehitetty erityisesti urheilijoille ja henkilöille, jotka haluavat lisätä proteiinin saantiaan. Tämä tuote sisältää korkealaatuista proteiinia ja on rikastettu välttämättömillä vitamiineilla ja kivennäisaineilla. Sen herkullinen vaniljamaun ansiosta se sopii erinomaisesti lisättäväksi smoothieihin tai treenin jälkeisiin juomiin.
Normaalihinta €15,26 6,78 € / 100gr
Alennushinta €15,26 Normaalihinta €18,81
Säästät: -€3,55
6,78 € / 100gr
Loppuunmyyty
Artesania Lindaren Diet Protein Formula Vanilla 225Gr
Artesania Lindaren Diet -proteiinijauhe, vanilja, 225 g
Normaalihinta €15,26 6,78 € / 100gr
Alennushinta €15,26 Normaalihinta €18,81
Säästät: -€3,55
6,78 € / 100gr

 

 
Artesania Lindaren Diet -vaniljaproteiinijauhe 225 g on urheiluravintotuote, jota käytetään proteiinilisänä. Se on suunniteltu auttamaan urheilijoita lisäämään proteiinin saantia, mikä voi edistää lihasmassan kasvua ja ylläpitoa. Tämä tuote on vaniljamaustettu ja saatavana 225 gramman pakkauksessa.

Käyttöohjeet

Tuotetta käytetään sekoittamalla 30 grammaa (yksi ruokalusikallinen) 200 ml:aan vettä tai rasvatonta maitoa. Suositellaan nautittavaksi kerran tai kahdesti päivässä, mieluiten harjoituksen jälkeen tai osana tasapainoista ateriaa.

Ainesosat

Tämän tuotteen pääasiallinen vaikuttava aine on proteiini.