• Artesania Gelisan Plus Woman 300Gr.
-19%

Artesania Gelisan Plus Woman 300 g.

SKU-koodiAR8435041038149
Artesania Gelisan Plus Woman 300 g on erityisesti naisille suunniteltu vartalonhoitotuote. Se puhdistaa ihoa hellävaraisesti ja tehokkaasti, jättäen ihon kosteutetuksi ja pehmeäksi. Sen ainutlaatuinen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat ylläpitämään ihon tasapainoa ja ehkäisemään kuivumista.
Normaalihinta €24,92 8,31 € / 100gr
Alennushinta €24,92 Normaalihinta €30,83
Säästät: -€5,91
8,31 € / 100gr
Artesania Gelisan Plus Woman 300Gr.
Artesania Gelisan Plus Woman 300 g.
Normaalihinta €24,92 8,31 € / 100gr
Alennushinta €24,92 Normaalihinta €30,83
Säästät: -€5,91
8,31 € / 100gr

 

 
Artesania Gelisan Plus Woman 300 g on vartalonhoitotuote, jota käytetään naisten ihon hoitoon ja puhdistukseen. Tämä erityinen koostumus on kehitetty antamaan iholle syvällistä kosteutusta ja ravintoa, jolloin iho muuttuu pehmeäksi ja säteileväksi. Lisäksi se auttaa torjumaan ikääntymisen merkkejä ja parantamaan ihon kimmoisuutta. Se sopii erinomaisesti naisille, jotka haluavat säilyttää ihonsa terveenä ja nuorekkaana.

Käyttöohjeet

Artesania Gelisan Plus Woman 300 g:n käyttöohjeet: levitä pieni määrä tuotetta kostealle iholle ja hiero kevyesti, kunnes muodostuu vaahtoa. Huuhtele sitten runsaalla vedellä. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan tuotteen käyttöä päivittäin suihkussa tai kylvyssä.