• Artero Protein Vital Conditioner 650Ml
-17%

Artero Protein Vital -hoitoaine 650 ml

SKU-koodiAC8435037100188

Koirille ja kissoille tarkoitettu hoitoaine, joka kosteuttaa ja ravitsee turkkia ja ihoa, 650 ml.

Normaalihinta €60,90 9,37 € / 100ml
Alennushinta €60,90 Normaalihinta €73,21
Säästät: -€12,31
9,37 € / 100ml
Artero Protein Vital Conditioner 650Ml
Artero Protein Vital -hoitoaine 650 ml
Normaalihinta €60,90 9,37 € / 100ml
Alennushinta €60,90 Normaalihinta €73,21
Säästät: -€12,31
9,37 € / 100ml

 

 

Ominaisuudet

Palauttaa välittömästi terveelle hiukselle ominaisen pehmeyden ja kiillon
Kosteuttaa ja ravitsee turkkia ja ihoa
Imeytyy nopeasti ja palauttaa jo muutamassa minuutissa hiusten elinvoiman ja pehmeyden, palauttamalla nuoren karvan elinvoiman
Suojaa turkkia ympäristön vaikutuksilta pidempään ja estää solmujen ja takkujen muodostumista
Voidaan levittää kuivaan tai kosteaan turkkiin

Ainesosat

Silkkiproteiini: uudistaa karvakuitua syvältä, ulottuen karvan sisäkerrokseen asti.
Kaurauute: välttämätön ihon puolustusjärjestelmän toiminnalle. Se sisältää runsaasti ihon hoidossa tarvittavia hivenaineita, kuten mangaania, sinkkiä ja kuparia sekä kalsiumia, ja antaa pehmeyttä ja sileyttä pesun jälkeisiin hoitoihin
Pantenoli (provitamiini B5): Elvyttävä aine, joka tuo kiiltoa ja hehkua sekä ravitsee hiusjuuria
Glyseriini: Hiussäikeitä kosteuttava aine, joka takaa intensiivisen kosteutuksen ja palauttaa hiusvarren normaalille hydrolipiditasolle
Propyleeniglykoli + sentrimoniumkloridi + syklometikoni + amodim-etikoni: Nopeavaikutteinen ja vähäjäämäinen kationisten korjaavien ja kosteuttavien hoitoaineiden yhdistelmä, joka takaa pitkäkestoisen kosteutuksen

100 % vegaaninen