• Artero Intensifyng 1Lt
-6%

Artero Intensifyng 1 l

SKU-koodiAC8435037100096

Vahvistava hoito valkoisten sävyjen korostamiseksi

Normaalihinta €54,50 5,45 € / 100ml
Alennushinta €54,50 Normaalihinta €58,27
Säästät: -€3,77
5,45 € / 100ml
Artero Intensifyng 1Lt
Artero Intensifyng 1 l
Normaalihinta €54,50 5,45 € / 100ml
Alennushinta €54,50 Normaalihinta €58,27
Säästät: -€3,77
5,45 € / 100ml

 

 

Vahvistava hoito, joka korostaa valkoista, mustaa ja harmaata väriä kaikissa koiraroduissa.

Tämä hoito ei ole shampoo, eikä sillä ole pesuvaikutusta.
Artero-värinvahvistajan koostumus poistaa 100-prosenttisesti kellertävät sävyt valkoisesta turkista ja korostaa mustia ja harmaita värejä.
100 % tehokas.

Käyttöohjeet

Hoito on tarkoitettu yksinomaan koirien kampaamoalan ammattilaisille.
Suosittelemme tekemään ensin testin näkymättömälle alueelle, jotta voit tarkistaa odotusaikaa kunnolla, mutta se ei saa missään tapauksessa ylittää 3 minuuttia.

Levitä shampoon jälkeen pieni määrä Artero Intensifyng -tuotetta kosteaan turkkiin ja levitä se nopeasti ja tasaisesti koko turkkiin kevyesti hieromalla. Huuhtele runsaalla vedellä.

Varotoimet

Jos tuotetta joutuu silmiin, huuhtele ne välittömästi runsaalla vedellä.
Säilytä tuotetta koiran tai kissan ulottumattomissa.
Älä niele.