• Armonia Fisio-Up (Harpagodol) 150Ml.
-6%

Armonia Fisio-Up (Harpagodol) 150 ml.

SKU-koodiAR8420649113060
Armonia Fisio-Up (Harpagodol) 150 ml on tuote, jota käytetään lihas- ja nivelkipujen sekä tulehdusten lievittämiseen. Se sisältää harpagofyytia, kasvia, joka tunnetaan kipua lievittävistä ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Valmistetta levitetään paikallisesti kipeälle alueelle, ja sen imeytymisen tehostamiseksi suositellaan kevyttä hieromista. Valmiste on tarkoitettu ulkoiseen käyttöön, ja sitä voidaan käyttää tarpeen mukaan useita kertoja päivässä.
Normaalihinta €14,10 9,4 € / 100ml
Alennushinta €14,10 Normaalihinta €15,05
Säästät: -€0,95
9,4 € / 100ml
Armonia Fisio-Up (Harpagodol) 150Ml.
Armonia Fisio-Up (Harpagodol) 150 ml.
Normaalihinta €14,10 9,4 € / 100ml
Alennushinta €14,10 Normaalihinta €15,05
Säästät: -€0,95
9,4 € / 100ml

 

 

Armonia Fisio-Up (Harpagodol) 150 ml on tuote, jota käytetään lihas- ja nivelkipujen sekä tulehdusten lievittämiseen. Se sisältää harpagofytonia, kasvia, joka tunnetaan kipua lievittävistä ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Tuotetta käytetään paikallisesti hieromalla sitä kevyesti kipeälle alueelle. Se sopii erinomaisesti henkilöille, jotka kärsivät lihas-, nivel- tai reumakivuista. Lisäksi Armonia Fisio-Up voi auttaa parantamaan verenkiertoa ja vähentämään jalkojen raskauden tunnetta. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen tuotteen käyttöä.

Käyttöohjeet

Armonia Fisio-Up (Harpagodol) 150 ml on tuote, jota käytetään lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen. Suositellaan levittämään pieni määrä tuotetta kipeälle alueelle ja hieromaan sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Tuotetta voidaan käyttää 2–3 kertaa päivässä kivun voimakkuudesta riippuen. On tärkeää lukea tuotteen käyttöohjeet ennen käyttöä.