• Apivita Hyaluronic Hydra Shampoo, 500 Ml
  • Apivita Hyaluronic Hydra -shampoo, 500 ml
  • Apivita Hyaluronic Hydra -shampoo, 500 ml
  • Apivita Hyaluronic Hydra -shampoo, 500 ml
  • Apivita Hyaluronic Hydra -shampoo, 500 ml
  • Apivita Hyaluronic Hydra -shampoo, 500 ml
  • Apivita Hyaluronic Hydra -shampoo, 500 ml
  • Apivita Hyaluronic Hydra -shampoo, 500 ml
  • Apivita Hyaluronic Hydra -shampoo, 500 ml
-32%

Apivita Hyaluronic Hydra -shampoo, 500 ml

SKU-koodiAP5201279101411

Hyaluronic Hydra -kosteuttava shampoo, jossa on StB-hunajaa ja hyaluronihappoa. Kosteuttava shampoo, joka puhdistaa hellävaraisesti päänahan ja hiukset, ehkäisee hiuksien pörröisyyttä ja katkeilua sekä tekee hiuksista joustavat ja vahvat. Ihanteellinen kiharaisille ja normaaleille hiuksille.

Normaalihinta €16,70 3,34 € / 100ml
Alennushinta €16,70 Normaalihinta €24,50
Säästät: -€7,80
3,34 € / 100ml
Apivita Hyaluronic Hydra Shampoo, 500 Ml
Apivita Hyaluronic Hydra -shampoo, 500 ml
Normaalihinta €16,70 3,34 € / 100ml
Alennushinta €16,70 Normaalihinta €24,50
Säästät: -€7,80
3,34 € / 100ml

 

 

Niille, joille Hyaluronic Hydra -kosteuttava shampoo ei riitä, 500 ml:n Ecopack-pakkaus on ihanteellinen!
Kosteuta hiuksesi ja nauti 72 tunnin intensiivisestä kosteutuksesta*!

Kosteuttava shampo, jolla on läpinäkyvä geelimäinen koostumus:
Puhdistaa hiukset ja päänahan hellävaraisesti.
Kosteuttaa syvältä ja pehmentää hiuksia ja päänahkaa StB-hunajalla, joka on ainutlaatuinen stabiloitu hunajamuoto, sekä pienimolekyylisellä hyaluronihapolla.
Jättää hiukset joustaviksi ja vahvistuneiksi sekä ehkäisee hiuksien pöyhkeilyä.
Tuottaa runsaan ja kermaisen vaahdon, joka jättää hiuksiin tuoksun.
*Instrumentaalinen arviointi vaurioituneilla hiusosilla.
Tutkimus tehtiin Hyaluronic Hydra -shampoon ja -hoitoaineen avulla.

Koostumus

HYALURONIC HYDRA -kosteuttava shampo sisältää 87 % luonnollista alkuperää olevia ainesosia ISO-standardin mukaisesti.

Aqua/Water/Eau**, Aqua/Water/Eau, natriumlauretisulfaatti, kokamidopropyyli-betaiini, dinatrium-PEG-5-lauryylisitraattisulfosukkinaatti, kapryyli-/kapryyliglukosidi, Rosmarinus Officinalis (rosmariini) -lehtiuute* Extract, Propolis Extract, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Hydrolyzed Oat Protein, Mel/Honey/Miel, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, natriumkloridi, glyseryylioleaatti, kookosglukosidi, pantenoli, arginiini, PEG-4-rapsiamidi, polyquaternium-10, glyseriini, natriumglukonaatti, alfa-glukaanoligosakkaridi, natriumasetaatti, sakkaroosi, trehaloosi, isopropyylialkoholi, glukoosi, fruktoosi, kaliumsorbaatti, inositoli, oktadekyylidi-t-butyyli-4-hydroksihydrosinnaamiitti, tokoferoli, natriumsitraatti, hydrattu palmoglyseridicitraatti, dehydroetikkahappo, sitruunahappo, natriumbentsoaatti, bentsyylialkoholi, bentsoehappo, hajuste, limoneeni, kumariini.

*Luomuviljely
**Rosmarinus Officinalis -lehden vesiuute = rosmariiniuute

Käyttöohje

Levitä pieni määrä tasaisesti hiuksiin ja päänahkaan ja hiero kevyesti.
Huuhtele runsaasti lämpimällä vedellä.
Vältä kosketusta silmiin. Vain ulkoiseen käyttöön.

Apteekkarin neuvo

DERMATOLOGISESTI TESTATTU
SULFAATTITON KOOSTUMUS