• Alqvimia Perfect Hands 75Ml.
-14%

Alqvimia Perfect Hands 75 ml.

SKU-koodiAL8420471011497
Alqvimia Perfect Hands on 75 ml:n tuote, joka auttaa pitämään kädet pehmeinä ja hoidettuina.
Normaalihinta €32,80 43,73 € / 100ml
Alennushinta €32,80 Normaalihinta €38,00
Säästät: -€5,20
43,73 € / 100ml
Alqvimia Perfect Hands 75Ml.
Alqvimia Perfect Hands 75 ml.
Normaalihinta €32,80 43,73 € / 100ml
Alennushinta €32,80 Normaalihinta €38,00
Säästät: -€5,20
43,73 € / 100ml

 

 
Alqvimia Perfect Hands on korkealaatuinen käsienhoitotuote. Tämä kosteuttava voide on valmistettu luonnollisista ainesosista ja eteerisistä öljyistä, jotka ravitsevat ja pehmentävät käsien ihoa. Sen ainutlaatuinen koostumus auttaa palauttamaan menetettyä kosteutta ja jättää kädet pehmeiksi ja silkkisiksi. Lisäksi tämä voide auttaa suojaamaan ihoa ulkoisilta ärsyttäjiltä, kuten kylmältä ja kemikaaleilta. Alqvimia Perfect Hands on ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat pitää kätensä pehmeinä ja nuorekkaina, ja se on erityisen hyödyllinen ihmisille, joilla on kuiva tai halkeileva iho.

Koostumus

Alqvimia Perfect Hands -tuote koostuu luonnollisista ainesosista, kuten muun muassa ruusunmarjan, laventelin, geraniumin ja makean appelsiinin eteerisistä öljyistä. Nämä ainesosat auttavat kosteuttamaan, ravitsemaan ja pehmentämään käsiä, jolloin ne näyttävät nuoremmilta ja terveemmiltä.

Käyttöohje

Alqvimia Perfect Hands 75 ml -tuotetta käytetään levittämällä pieni määrä tuotetta käsiin ja hieromalla sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan päivittäistä käyttöä.