• Alqvimia Naturaly Pure Scrub 75Ml.
-18%

Alqvimia Naturaly Pure Scrub 75 ml.

SKU-koodiAL8420471011800

Alqvimia Naturaly Pure Scrub on 75 ml:n luonnollinen kuorintavoide. Se auttaa poistamaan ihon epäpuhtauksia ja jättää ihon pehmeäksi ja säteileväksi.

Normaalihinta €31,10 41,47 € / 100ml
Alennushinta €31,10 Normaalihinta €38,00
Säästät: -€6,90
41,47 € / 100ml
Alqvimia Naturaly Pure Scrub 75Ml.
Alqvimia Naturaly Pure Scrub 75 ml.
Normaalihinta €31,10 41,47 € / 100ml
Alennushinta €31,10 Normaalihinta €38,00
Säästät: -€6,90
41,47 € / 100ml

 

 

Alqvimia Naturaly Pure Scrub on luonnollinen kuorinta-aine, jota käytetään kuolleiden ihosolujen poistamiseen ja solujen uudistumisen edistämiseen. Tuote on valmistettu korkealaatuisista luonnollisista ainesosista, kuten eteerisistä öljyistä ja kasviuutteista, jotka auttavat pehmentämään ja elvyttämään ihoa. Kuorinta-aine levitetään kostealle iholle ja hierotaan kevyesti pyöreillä liikkeillä, minkä jälkeen se huuhdellaan pois lämpimällä vedellä. Tämä kuorinta-aine sopii kaikille ihotyypeille, ja parhaat tulokset saavutetaan käyttämällä sitä kerran tai kahdesti viikossa.

Koostumus

Alqvimia Naturaly Pure Scrub -tuote koostuu luonnollisista ainesosista.

Käyttöohje

Tuotetta käytetään levittämällä pieni määrä kostealle iholle ja hieromalla sitä kevyesti pyöreillä liikkeillä. Huuhtele sen jälkeen lämpimällä vedellä. Suositellaan käytettäväksi kerran tai kahdesti viikossa.