• Alpha Spirit Alpha Spirit Canine Primal 70% Wild Waters 12Kg

Alpha Spirit Canine Primal 70 % Wild Waters 12 kg

SKU-koodiAL8436586310820
Koirien kuivaruoka, jossa on 70 % kalaa (iso pakkaus).
Normaalihinta €54,99 4,58 € / 1kg
Alennushinta €54,99 Normaalihinta €54,99
Säästät: -€0,00
4,58 € / 1kg
Loppuunmyyty
Alpha Spirit Alpha Spirit Canine Primal 70% Wild Waters 12Kg
Alpha Spirit Canine Primal 70 % Wild Waters 12 kg
Normaalihinta €54,99 4,58 € / 1kg
Alennushinta €54,99 Normaalihinta €54,99
Säästät: -€0,00
4,58 € / 1kg

 

 
Suuri kuivaruokapakkaus koirille, jossa on 70 % kalaa; erinomainen valinta tasapainoiseen ja ravitsevaan ruokavalioon.

Koostumus

Kala (70 %), vihannekset, hedelmät, öljyt, vitamiinit ja kivennäisaineet.