• Almirón Pepti Syneo 1, 800 g
  • Almirón Pepti Syneo 1, 800 g
-11%

Almirón Pepti Syneo 1, 800 g

SKU-koodi505073

Almirón Pepti Syneo 1 800 g on laktoosi-intoleranssista kärsiville vauvoille tarkoitettu äidinmaidonkorvike, jota voidaan antaa 0 kuukauden iästä alkaen.

Normaalihinta €38,90 4,86 € / 100gr
Alennushinta €38,90 Normaalihinta €43,61
Säästät: -€4,71
4,86 € / 100gr
Loppuunmyyty
Almirón Pepti Syneo 1, 800 g
Almirón Pepti Syneo 1, 800 g
Normaalihinta €38,90 4,86 € / 100gr
Alennushinta €38,90 Normaalihinta €43,61
Säästät: -€4,71
4,86 € / 100gr
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 

Almirón Pepti Syneo 1 800 g on tuote, joka täydentää alipainoisena tai ennenaikaisesti syntyneen vauvan ravitsemuksellisia puutteita tai auttaa tilanteissa, joissa äidillä on imetysongelmia. Tuotteen koostumus sopii myös laktoosi-intoleranssista kärsiville vauvoille.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Tuote on tarkoitettu laktoosi-intoleranssista kärsiville vauvoille 0–6 kuukauden iässä.

Edut

Almirón Pepti Syneo 1 800 g on ravintolisä, joka tukee keskosvauvojen kehitystä ja kasvua, mutta sen koostumus on laktoositon. Tuote on saatavana 800 g:n pakkauksessa.

Käyttöohje

Valmista tuttipullo vedellä lisäämällä annostustaulukossa ilmoitettu määrä tuotetta.

Apteekin suositus

Käytä lääkärin ohjeiden mukaisesti. Jos sinulla ilmenee oireita tai haavoja, ota yhteyttä lääkäriin. Jos sinulla on kysyttävää Almirón Pepti Syneo 1 800 g -tuotteesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin apteekkiasiantuntijaan.

Koostumus

Maidon seroproteiinin hydrolysaattikonsentraatti, dekstrinomaltose, kasviöljyt.