• Algologie Milk Corp. Hidronut. 200Ml. (E0105) Ecotherapie
-26%

Algologie Leche Corp. Hidronut. 200 ml. (E0105) Ekoterapia

SKU-koodiAL8436027342816
Algologie Hidronut-vartalovoide 200 ml (E0105) Ecotherapie on aromaterapiaa hyödyntävä kosmetiikkatuote, joka tarjoaa intensiivistä kosteutusta vartalolle. Tämä vartalovoide on valmistettu luonnollisista ainesosista ja kasviperäisistä aineista, minkä ansiosta se on ihanteellinen ihon ravitsemiseen ja pehmentämiseen. Sen ympäristöystävällinen koostumus tekee siitä ympäristöä säästävän valinnan.
Normaalihinta €14,10 7,05 € / 100ml
Alennushinta €14,10 Normaalihinta €19,12
Säästät: -€5,02
7,05 € / 100ml
Loppuunmyyty
Algologie Milk Corp. Hidronut. 200Ml. (E0105) Ecotherapie
Algologie Leche Corp. Hidronut. 200 ml. (E0105) Ekoterapia
Normaalihinta €14,10 7,05 € / 100ml
Alennushinta €14,10 Normaalihinta €19,12
Säästät: -€5,02
7,05 € / 100ml

 

 
Algologie Hidronut-vartalovoide 200 ml (E0105) Ecotherapie on aromaterapiaa hyödyntävä kosmetiikkatuote. Sitä käytetään vartalon ihon kosteuttamiseen ja ravitsemiseen. Tämä vartalovoide sisältää luonnollisia ainesosia, jotka kosteuttavat ihoa syvältä ja pitkäkestoisesti, jättäen ihon pehmeäksi ja joustavaksi. Lisäksi sen aromaterapiaa sisältävä koostumus auttaa rentouttamaan ja virkistämään aisteja, tarjoten ainutlaatuisen aistielämyksen. Se sopii kaikille ihotyypeille, ja sen päivittäistä käyttöä suositellaan terveen ja säteilevän ihon ylläpitämiseksi.