• Activozone Activozone Ozone Oil 600Ip 20Ml.
-55%

Activozone Activozone Ozone Oil 600Ip 20 ml.

SKU-koodiAC5600493220135
Activozone Ozone Oil 600Ip 20 ml on tuote, joka sisältää otsoniöljyä, jolla on antioksidanttisia ja tulehdusta hillitseviä ominaisuuksia. Tätä öljyä voidaan käyttää erilaisten ihovaivojen, kuten palovammojen, haavojen tai ärsytysten, hoitoon. 20 ml:n pullo tekee tuotteesta käytännöllisen ja helpon ottaa mukaan minne tahansa.
Normaalihinta €10,60 53,0 € / 100ml
Alennushinta €10,60 Normaalihinta €23,45
Säästät: -€12,85
53,0 € / 100ml
Activozone Activozone Ozone Oil 600Ip 20Ml.
Activozone Activozone Ozone Oil 600Ip 20 ml.
Normaalihinta €10,60 53,0 € / 100ml
Alennushinta €10,60 Normaalihinta €23,45
Säästät: -€12,85
53,0 € / 100ml

 

 
Activozone Activozone Ozone Oil 600Ip 20 ml on tuote, joka sisältää otsoniöljyä. Otsoni tunnetaan antimikrobisista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta käytetään erilaisten ihosairauksien, kuten palovammojen, haavojen, haavaumien ja ekseeman, hoitoon. Se voi myös auttaa lievittämään nivelkipuja ja -tulehduksia. On suositeltavaa levittää pieni määrä öljyä vaurioituneelle alueelle ja hieroa sitä kevyesti, kunnes se imeytyy ihoon. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida lääkäriä ennen käyttöä.

Käyttöohjeet

Tämän tuotteen käyttöohje on levittää pieni määrä Activozone Ozone Oil 600Ip -öljyä halutulle alueelle ja hieroa sitä kevyesti, kunnes se imeytyy kokonaan. Suositellaan käyttämään sitä kahdesti päivässä, mieluiten aamulla ja illalla.