• Activozone Activozone Ozone Oil 400Ip 20Ml.
-47%

Activozone Activozone Ozone Oil 400Ip 20 ml.

SKU-koodiAC5600493220128
Activozone Ozone Oil 400Ip 20 ml on tuote, joka sisältää otsoniöljyä, jolla on antioksidanttisia ja tulehdusta hillitseviä ominaisuuksia. Tätä öljyä voidaan käyttää erilaisten ihosairauksien, kuten palovammojen, haavojen, aknen ja ekseeman, hoitoon. Lisäksi se auttaa parantamaan verenkiertoa ja edistämään solujen uudistumista.
Normaalihinta €11,60 58,0 € / 100ml
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €21,95
Säästät: -€10,35
58,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Activozone Activozone Ozone Oil 400Ip 20Ml.
Activozone Activozone Ozone Oil 400Ip 20 ml.
Normaalihinta €11,60 58,0 € / 100ml
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €21,95
Säästät: -€10,35
58,0 € / 100ml

 

 
Activozone Activozone Ozone Oil 400Ip 20 ml on tuote, joka sisältää otsoniöljyä. Otsoni tunnetaan antimikrobisista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta käytetään erilaisten ihosairauksien, kuten palovammojen, haavojen, haavaumien ja ekseeman, hoitoon. Se voi myös auttaa lievittämään nivelkipuja ja -tulehduksia. On suositeltavaa levittää pieni määrä öljyä hoidettavalle alueelle ja hieroa sitä kevyesti, kunnes se imeytyy ihoon. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida lääkäriä ennen käyttöä.

Käyttöohjeet

Tätä tuotetta käytetään levittämällä pieni määrä Activozone Ozone Oil 400Ip:tä halutulle alueelle ja hieromalla sitä kevyesti, kunnes se imeytyy kokonaan. Suositellaan käytettäväksi kahdesti päivässä, mieluiten aamulla ja illalla.