• Acm Laboratoires Atolys 500Ml.
-21%

Acm Laboratoires Atolys 500 ml.

SKU-koodiAC3760100590074
Kosteuttava emulsio atooppiselle iholle.
Normaalihinta €19,20 3,84 € / 100ml
Alennushinta €19,20 Normaalihinta €24,21
Säästät: -€5,01
3,84 € / 100ml
Acm Laboratoires Atolys 500Ml.
Acm Laboratoires Atolys 500 ml.
Normaalihinta €19,20 3,84 € / 100ml
Alennushinta €19,20 Normaalihinta €24,21
Säästät: -€5,01
3,84 € / 100ml

 

 
Pitkä kuvaus: Acm Laboratoires Atolys on kosteuttava emulsio, joka on kehitetty erityisesti atooppiselle iholle. Sen koostumus sisältää hellävaraisia ainesosia, jotka rauhoittavat ihoa ja lievittävät ärsytystä. Emulsio levitetään kevyesti puhtaalle ja kuivalle iholle, jotta iho pysyy hyvin kosteutettuna. Vältä voimakkaasti tuoksuvien tuotteiden käyttöä, sillä ne voivat ärsyttää atooppista ihoa.

Koostumus

Tämä kosteuttava emulsio on suunniteltu atooppiselle iholle ja sisältää ihoa rauhoittavia ainesosia.

Käyttöohje

Käyttöohjeet: Levitä puhtaalle ja kuivalle iholle ja hiero kevyesti.

Apteekkarin neuvo

Apteekkarin neuvo: Käytä atooppiselle iholle mietoja ja hajusteettomia tuotteita. Pidä iho hyvin kosteutettuna.