• Abéñula Profiler Green, 2 gr
-35%

Abéñula-profiiliväri, vihreä, 2 g

SKU-koodiAB5071

Vihreä silmärajauskynä.

Normaalihinta €4,00 200,0 € / 100gr
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,13
Säästät: -€2,13
200,0 € / 100gr
Abéñula Profiler Green, 2 gr
Abéñula-profiiliväri, vihreä, 2 g
Normaalihinta €4,00 200,0 € / 100gr
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,13
Säästät: -€2,13
200,0 € / 100gr

 

 

Abéñulan sininen silmärajauskynä on hypoallergeeninen, pehmeällä kärjellä varustettu kynä, joka sopii sekä sisä- että ulkosilmien meikkaamiseen. Oftalmologisesti testattu.

Käyttöohjeet

Voit käyttää sinistä silmäluomikynää meikkaamaan silmäluomeasi piirtämällä viivan ripsirajaan tai häivyttämällä sitä ulkoreunalla luodaksesi kevyen savuisen vaikutelman arkikäyttöön. Voit myös meikata sisäkulman. Abéñulan silmäluomikynää voidaan käyttää sekä silmän sisä- että ulkopuolella.