• Abéñula Profiler Brown, 2 g
-35%

Abéñula-profiilimassa, ruskea, 2 g

SKU-koodiAB5057

Ruskeasilmäinen profiililintu.

Normaalihinta €4,00 200,0 € / 100gr
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,13
Säästät: -€2,13
200,0 € / 100gr
Abéñula Profiler Brown, 2 g
Abéñula-profiilimassa, ruskea, 2 g
Normaalihinta €4,00 200,0 € / 100gr
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,13
Säästät: -€2,13
200,0 € / 100gr

 

 

Abéñulan sininen silmänrajauskynä on hypoallergeeninen, pehmeälyijykynä silmien sisä- ja ulkoreunojen meikkaamiseen. Oftalmologisesti testattu.

Käyttöohjeet

Voit käyttää sinistä silmärajauskynää meikkaamaan silmäluomeasi piirtämällä viivan ripsirajaan tai häivyttämällä sitä ulkoreunalle luodaksesi kevyen savuisen vaikutelman arkeen. Voit myös meikata silmän sisäkulman. Abéñulan silmärajauskynää voidaan käyttää sekä silmän sisä- että ulkopuolella.