• Abéñula Blue Profiler, 2 gr
-49%

Abéñula Sininen profiilausvoide, 2 g

SKU-koodiAB5019

Sininen silmärajauskynä.

Normaalihinta €3,90 195,0 € / 100gr
Alennushinta €3,90 Normaalihinta €7,72
Säästät: -€3,82
195,0 € / 100gr
Abéñula Blue Profiler, 2 gr
Abéñula Sininen profiilausvoide, 2 g
Normaalihinta €3,90 195,0 € / 100gr
Alennushinta €3,90 Normaalihinta €7,72
Säästät: -€3,82
195,0 € / 100gr

 

 

Abéñulan sininen silmänrajauskynä on hypoallergeeninen, pehmeälyijykynä, joka sopii sekä sisä- että ulkosilmien meikkaamiseen. Oftalmologisesti testattu.

Käyttöohjeet

Voit käyttää sinistä silmärajauskynää meikkaamaan silmäluomeasi piirtämällä viivan ripsirajaan tai häivyttämällä sitä silmän ulkoreunalla luodaksesi kevyen savuisen vaikutelman arkeen. Voit myös meikata sisäkulman. Abéñulan silmärajauskynää voidaan käyttää sekä silmän sisä- että ulkoreunalla.