Kokoelma:

Yotuel sales

  • Yotuel Farma B5 Whitening Toothpaste 50 ml
    -23%

    Yotuel Farma B5 valkaiseva hammastahna 50 ml

    Normaalihinta €7,80 15,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,08
    Säästät: -€2,28
    15,6 € / 100ml
  • Yotuel Whitening Mouthwash 250 ml
    -22%

    Yotuel valkaiseva suuvesi 250 ml

    Normaalihinta €5,30 2,12 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,81
    Säästät: -€1,51
    2,12 € / 100ml
  • Yotuel Whitening Pen 5 gr
    -22%

    Yotuel-valkaisukynä 5 g

    Normaalihinta €15,70 314,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€4,43
    314,0 € / 100gr
  • Yotuel Coolmint Toothpaste 75 ml
    -22%

    Yotuel Coolmint hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €11,90 15,87 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,21
    Säästät: -€3,31
    15,87 € / 100ml
  • Yotuel Microbiome Green 100 Ml
    -14%

    Yotuel Microbiome Green 100 ml

    Normaalihinta €15,00 15,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,48
    Säästät: -€2,48
    15,0 € / 100ml
  • Yotuel Microbiome Erosion Teeth And Gums 100 Ml
    -20%

    Yotuel Microbiome Erosion Hampaat ja ikenet 100 ml

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €17,48
    Säästät: -€3,48
    14,0 € / 100ml
  • Yotuel All In One Wintergreen Whitening Toothpaste 50 ml
    -24%

    Yotuel All In One Wintergreen -hampaidenvalkaisuvoide 50 ml

    Normaalihinta €11,50 23,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,06
    Säästät: -€3,56
    23,0 € / 100ml
  • Yotuel Microbiome One 100 Ml
    -23%

    Yotuel Microbiome One 100 ml

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €17,48
    Säästät: -€3,98
    13,5 € / 100ml