Kokoelma:

Gels

  • A.Vogel Aesculaforce Forte 30 Tablets
    -8%

    A.Vogel Aesculaforce Forte 30 tablettia

    Normaalihinta €17,50
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€1,46
  • Aboca Fisioven, 50 Capsules
    -26%

    Aboca Fisioven, 50 kapselia

    Normaalihinta €17,30
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €23,50
    Säästät: -€6,20
  • Aboca Neofitoroid Biopomada, 40 ml
    -20%

    Aboca Neofitoroid Biopomada, 40 ml

    Normaalihinta €11,40 28,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€2,80
    28,5 € / 100ml
  • Fito Cold Cold Gel Tired Legs 60 ml
    -13%

    Fito Cold -kylmägeeli väsyneille jaloille 60 ml

    Normaalihinta €6,30 10,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€0,96
    10,5 € / 100ml
  • Sotya Omega 369 110 Pearls
    -47%

    Sotya Omega 369, 110 kapselia

    Normaalihinta €6,30 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€5,59
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Epa Omega 1000 Mg. 50 Pearls
    -28%

    Sotya Epa Omega 1000 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €5,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,46
    Säästät: -€2,06
    0,11 € / 1ud
  • Elifexir Actidren Gel Relaxing Drainage Cream Tired Legs 200Ml
    -16%

    Elifexir Actidren rentouttava ja nesteenpoistava geelivoide väsyneille jaloille 200 ml

    Normaalihinta €11,50 5,75 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €13,70
    Säästät: -€2,20
    5,75 € / 100ml
  • Heel Circulageel
    -22%

    Heel Circulageel

    Normaalihinta €11,60 11,6 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€3,35
    11,6 € / 1ud
  • Botanicapharma Garlic, 500 Mg 100 Capsules
    -27%

    Botánicapharma Valkosipuli, 500 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €8,40 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €11,55
    Säästät: -€3,15
    0,08 € / 1ud
  • Botanicapharma Salmon Oil (Omega 3), 500 Mg 120 Pearls
    -31%

    Botánicapharma Lohiöljy (Omega 3), 500 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €10,54 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €10,54 Normaalihinta €15,30
    Säästät: -€4,76
    0,09 € / 1ud
  • Neo Ginkgo, 45 Capsules
    -26%

    Neo Ginkgo, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,20
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,20
  • Neo Garlic, 45 capsules
    -30%

    Neo Ajo, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,70
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,70
  • Neo Veno Plus, 30 capsules
    -32%

    Neo Veno Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€4,75
    0,34 € / 1ud
  • Bie3 Varicose Veins and Tired Legs 1.8 g 25 Filters
    -5%

    Bie3 Suonikohjut ja väsyneet jalat 1,8 g 25 suodatinta

    Normaalihinta €4,40
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,23
  • Fito Cold Cold Gel for Tired Legs 250 ml
    -16%

    Fito Cold -kylmägeeli väsyneille jaloille 250 ml

    Normaalihinta €16,50 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,76
    Säästät: -€3,26
    6,6 € / 100ml
  • Máyla Pharma Omega-3-6-9 30 capsules
    -12%

    Máyla Pharma Omega-3-6-9 30 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,30
    Säästät: -€2,10
    0,51 € / 1ud
  • Botanicapharma Ginkgo Biloba, 500 Mg 60 Tablets
    -28%

    Botánicapharma Ginkgo Biloba, 500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,40 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€2,10
    0,09 € / 1ud
  • Botanicapharma Garlic Hawthorn Olive, 60 Pearls
    -35%

    Botánicapharma Valkoinen orapihlaja ja oliivi, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €11,55
    Säästät: -€4,05
    0,13 € / 1ud
  • Farmalastic Novum Venaliv Confor, Size 250 ml
    -19%

    Farmalastic Novum Venaliv Confor, koko 250 ml

    Normaalihinta €13,50 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,60
    Säästät: -€3,10
    5,4 € / 100ml
  • Farmalastic Novum Venaliv Refresh 250 ml
    -21%

    Farmalastic Novum Venaliv Refresh 250 ml

    Normaalihinta €13,10 5,24 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,60
    Säästät: -€3,50
    5,24 € / 100ml
  • Botanicapharma Marine Krill Oil Bensana, 30 Pearls 500 Mg
    -15%

    Botánicapharma Bensana-merikrillöljy, 30 kapselia à 500 mg

    Normaalihinta €10,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €12,53
    Säästät: -€1,83
    0,36 € / 1ud
  • Saltratos Cold Leg Gel 150 ml
    -5%

    Saltratos Jalkojen kylmägeeli 150 ml

    Normaalihinta €16,20 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€0,85
    10,8 € / 100ml
  • Aquilea Light Legs, 60 tablets
    -26%

    Aquilea Piernas Ligeras, 60 tablettia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €24,71
    Säästät: -€6,31
    0,31 € / 1ud
  • Venorutox Light Legs 20 sachets Orange-Lemon
    -26%

    Venorutox Kevyet jalat 20 annospussia, appelsiini-sitruuna

    Normaalihinta €14,10 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,94
    Säästät: -€4,84
    0,71 € / 1ud
  • Aquilea Light Legs Gel 100 ml
    -7%

    Aquilea Kevyet jalat -geeli 100 ml

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€0,97
    12,5 € / 100ml
  • Mahiou skin protective and repairing cream 75ml
    -10%

    Mahiou ihon suojaava ja korjaava voide 75 ml

    Normaalihinta €8,80 11,73 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€1,00
    11,73 € / 100ml
  • Saltratos Balsamic Cream 100 ml
    -13%

    Saltratos balsamivoide 100 ml

    Normaalihinta €13,10 13,1 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€1,90
    13,1 € / 100ml
  • Novosal Hyposodium salt 200 g
    -30%

    Novosal natriumvapaa suola 200 g

    Normaalihinta €3,50 1,75 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    1,75 € / 100gr
  • Tiagen Defatigating Gel 250 ml
    -20%

    Tiagen väsymystä lievittävä geeli 250 ml

    Normaalihinta €12,10 4,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,13
    Säästät: -€3,03
    4,84 € / 100ml
  • Solgar Ginkgo Biloba, 60 capsules
    -32%

    Solgar Ginkgo Biloba, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,80 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €44,04
    Säästät: -€14,24
    0,5 € / 1ud