Kokoelma:

Vitamins for eyesight

  • Ocuplus Mega 30 capsules
    -11%

    Ocuplus Mega 30 kapselia

    Normaalihinta €24,10 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €27,13
    Säästät: -€3,03
    0,8 € / 1ud
  • Nua NuaDHA Vision 30 Pearls + 30 Capsules
    -22%

    Nua NuaDHA Vision 30 kapselia + 30 kapselia

    Normaalihinta €58,40 1,95 € / 1ud
    Alennushinta €58,40 Normaalihinta €75,00
    Säästät: -€16,60
    1,95 € / 1ud
  • Vitalux Pack 4 units, 84 Capsules
    -24%

    Vitalux-pakkaus, 4 kpl, 84 kapselia

    Normaalihinta €175,00 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €175,00 Normaalihinta €229,92
    Säästät: -€54,92
    0,52 € / 1ud
  • Brudy Plus DHA 350, 90 Capsules
    -10%

    Brudy Plus DHA 350, 90 kapselia

    Normaalihinta €45,10
    Alennushinta €45,10 Normaalihinta €50,11
    Säästät: -€5,01
  • Pack 4 Vitreoclar Eye Health Food Supplement 30 tablets
    -10%

    Vitreoclar-pakkaus 4, silmien terveyttä edistävä ravintolisä, 30 tablettia

    Normaalihinta €79,20 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €79,20 Normaalihinta €88,44
    Säästät: -€9,24
    0,66 € / 1ud
  • Ivision Ocular Surface, 60 capsules
    -25%

    Ivision Silmän pinta, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,70 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,92
    Säästät: -€4,22
    0,21 € / 1ud
  • Meralut, 8 X 30 capsules
    -29%

    Meralut, 8 x 30 kapselia

    Normaalihinta €139,30 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €139,30 Normaalihinta €196,72
    Säästät: -€57,42
    0,58 € / 1ud
  • Ivision  Macula, 60 kapselia
    -23%

    Ivision Macula, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,46
    Säästät: -€4,16
    0,24 € / 1ud
  • Nurane , 30 capsules
    -28%

    Nurane, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€5,60
    0,48 € / 1ud
  • Pack 8 Vitreoclar Eye Health Food Supplement 30 tablets
    -13%

    Vitreoclar-pakkaus, 8 kpl, silmien terveyttä edistävä ravintolisä, 30 tablettia

    Normaalihinta €153,40 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €153,40 Normaalihinta €176,88
    Säästät: -€23,48
    0,64 € / 1ud
  • Bausch & Lomb Preservision 3 60 capsules
    -22%

    Bausch & Lomb Preservision 3, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €22,94
    Säästät: -€4,94
    0,3 € / 1ud
  • Meralut, 4 X 30 capsules
    -26%

    Meralut, 4 x 30 kapselia

    Normaalihinta €72,60 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €72,60 Normaalihinta €98,36
    Säästät: -€25,76
    0,61 € / 1ud
  • Pack 4 In Macula, 60 capsules
    -18%

    Pack 4 In Macula, 60 kapselia

    Normaalihinta €83,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €83,80 Normaalihinta €102,32
    Säästät: -€18,52
    0,35 € / 1ud
  • Coqun Os, 60 Capsules
    -6%

    Coqun Os, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €24,55
    Säästät: -€1,55
    0,38 € / 1ud
  • Meralut 30 capsules
    -22%

    Meralut 30 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,59
    Säästät: -€5,29
    0,64 € / 1ud
  • Bonusan Visionyl Expert , 60 capsules
    -22%

    Bonusan Visionyl Expert, 60 kapselia

    Normaalihinta €42,30 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €42,30 Normaalihinta €53,99
    Säästät: -€11,69
    0,71 € / 1ud
  • Pack 8 In Macula , 60 Capsules
    -21%

    8 In Macula -pakkaus, 60 kapselia

    Normaalihinta €162,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €162,40 Normaalihinta €204,64
    Säästät: -€42,24
    0,34 € / 1ud
  • Pack 8 Bausch & Lomb Ocuvite Lutein 60 Tablets
    -20%

    8 kpl:n pakkaus Bausch & Lomb Ocuvite Lutein 60 tablettia

    Normaalihinta €136,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €136,50 Normaalihinta €170,96
    Säästät: -€34,46
    0,28 € / 1ud
  • Pack 8 Oftan Omega Macula Eye Health Food Supplement 90 Capsules
    -15%

    8 Oftan Mácula Omega -ravintolisäpakkaus silmien terveyteen, 90 kapselia

    Normaalihinta €289,50 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €289,50 Normaalihinta €340,24
    Säästät: -€50,74
    0,4 € / 1ud
  • Brudy Sec 1.5 G 30 capsules Dry Eye
    -16%

    Brudy Sec 1,5 g, 30 kapselia, kuiva silmä

    Normaalihinta €21,40
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €25,58
    Säästät: -€4,18
  • Visualplus 30 capsules
    -28%

    Visualplus 30 kapselia

    Normaalihinta €18,50
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €25,55
    Säästät: -€7,05
  • Vitreoclar Gold 30 Orosoluble Sticks x 2.5 g
    -10%

    Vitreoclar Oro 30 suussa liukenevaa tikkuja, 2,5 g

    Normaalihinta €20,00 800,0 € / 100gr
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€2,11
    800,0 € / 100gr
  • Pack 4 Visualplus 30 capsules
    -30%

    4 Visualplus-pakkaus, 30 kapselia

    Normaalihinta €71,80
    Alennushinta €71,80 Normaalihinta €102,20
    Säästät: -€30,40
  • Arkopharma Arkocápsulas Bilberry, 40 capsules
    -17%

    Arkopharma Arkocápsulas - mustikka, 40 kapselia

    Normaalihinta €7,20 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,70
    Säästät: -€1,50
    0,18 € / 1ud
  • Brudy Nen Plus Dha 840 mg, 60 Capsules
    -9%

    Brudy Nen Plus DHA 840 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €70,90 1,18 € / 1ud
    Alennushinta €70,90 Normaalihinta €78,21
    Säästät: -€7,31
    1,18 € / 1ud
  • Visucomplex Plus, 2 X 30 capsules
    -8%

    Visucomplex Plus, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €41,20 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €41,20 Normaalihinta €45,00
    Säästät: -€3,80
    0,69 € / 1ud
  • Avs Retina 30 tablets
    -30%

    Avs Retina 30 tablettia

    Normaalihinta €19,20 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €27,50
    Säästät: -€8,30
    0,64 € / 1ud
  • Pack 8 Visualplus, 30 capsules
    -32%

    Visualplus 8-pakkaus, 30 kapselia

    Normaalihinta €139,10
    Alennushinta €139,10 Normaalihinta €204,40
    Säästät: -€65,30
  • Ivision Retina, 60 capsules
    -21%

    Ivision Retina, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€3,54
    0,22 € / 1ud
  • Aspolvit Vision Macula 60 capsules
    -16%

    Aspolvit Visión Mácula 60 kapselia

    Normaalihinta €15,00 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,88
    Säästät: -€2,88
    0,25 € / 1ud