Kokoelma:

Vital proteins top sales

  • Vital Proteins Duplo Collagen Peptides, 2x567 g
    -23%

    Vital Proteins Duplo-kollageenipeptidit, 2 x 567 g

    Normaalihinta €66,40 5,86 € / 100gr
    Alennushinta €66,40 Normaalihinta €85,90
    Säästät: -€19,50
    5,86 € / 100gr
  • Vital Proteins Marine Collagen , 221g
    -15%

    Vital Proteins -merikollageeni, 221 g

    Normaalihinta €43,90 19,86 € / 100gr
    Alennushinta €43,90 Normaalihinta €51,67
    Säästät: -€7,77
    19,86 € / 100gr
  • Vital Proteins Collagen Peptides, 567 g
    -21%

    Vital Proteins - kollageenipeptidit, 567 g

    Normaalihinta €33,90 5,98 € / 100gr
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €42,95
    Säästät: -€9,05
    5,98 € / 100gr
  • Vital Proteins Collagen Peptides, 284g
    -15%

    Vital Proteins - kollageenipeptidit, 284 g

    Normaalihinta €22,00 7,75 € / 100gr
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€4,00
    7,75 € / 100gr