Kokoelma:

Vital proteins collagen chocolate

  • Vital Proteins Collagen Peptides Chocolate Flavour, 297 g
    -8%

    Vital Proteins - kollageenipeptidit, suklaamaku, 297 g

    Normaalihinta €27,10 9,12 € / 100gr
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €29,45
    Säästät: -€2,35
    9,12 € / 100gr
  • Vital Proteins Duplo Collagen Peptides Chocolate Flavour, 2x 297 g
    -9%

    Vital Proteins Duplo-kollageenipeptidit, suklaamaku, 2 x 297 g

    Normaalihinta €53,40 8,99 € / 100gr
    Alennushinta €53,40 Normaalihinta €58,90
    Säästät: -€5,50
    8,99 € / 100gr
  • Vital Proteins Triple Collagen Peptides Chocolate Flavour, 3 x 297 g
    -12%

    Vital Proteins Kolminkertaiset kollageenipeptidit, suklaamaku, 3 x 297 g

    Normaalihinta €77,60 8,71 € / 100gr
    Alennushinta €77,60 Normaalihinta €88,35
    Säästät: -€10,75
    8,71 € / 100gr