Kokoelma:

Vicks nasal congestion

  • Vicks Vapomentol Candies 72 g
    -19%

    Vicks Vapomentol-karamellit 72 g

    Normaalihinta €2,10 2,92 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,58
    Säästät: -€0,48
    2,92 € / 100gr
  • Vicks Honey Candies 72 grams
    -15%

    Vicks-hunajakarkit 72 g

    Normaalihinta €2,20
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,58
    Säästät: -€0,38
  • Vicks Candies Lemon , 72 grams
    -15%

    Vicks-sitruunakarkit, 72 g

    Normaalihinta €2,20 3,06 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,58
    Säästät: -€0,38
    3,06 € / 100gr
  • Vicks Nasal Aguamar, keskivahva, 120 ml
    -43%

    Vicks Nasal Aguamar, keskivahva, 120 ml

    Normaalihinta €5,70 4,75 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€4,29
    4,75 € / 100ml
  • Vicks Nasal Aguamar, mieto, 120 ml
    -42%

    Vicks Nasal Aguamar, mieto, 120 ml

    Normaalihinta €5,80 4,83 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€4,19
    4,83 € / 100ml
  • Babyrub Vicks, 50 g
    -31%

    Babyrub Vicks, 50 g

    Normaalihinta €6,20 12,4 € / 100gr
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,99
    Säästät: -€2,79
    12,4 € / 100gr
  • Vicks Formula Natura Cough Syrup Children's Honey Strawberry Flavour, 140 ml
    -47%

    Vicks Fórmula Natura -lasten yskänsiirappi, hunaja- ja mansikkamaku, 140 ml

    Normaalihinta €7,10 5,07 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €13,42
    Säästät: -€6,32
    5,07 € / 100ml
  • Vicks Formula Natura Dry & Productive Cough, 140 ml
    -42%

    Vicks Formula Natura – kuiva ja yskivä yskä, 140 ml

    Normaalihinta €7,80 5,57 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €13,42
    Säästät: -€5,62
    5,57 € / 100ml
  • Vicks Nasal Natura 20ml
    -41%

    Vicks Nasal Natura 20 ml

    Normaalihinta €5,30 26,5 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€3,70
    26,5 € / 100ml