Kokoelma:

Vicks candy

  • Vicks Vapomentol Candies 72 g
    -19%

    Vicks Vapomentol-karamellit 72 g

    Normaalihinta €2,10 2,92 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,58
    Säästät: -€0,48
    2,92 € / 100gr
  • Vicks Candies Lemon , 72 grams
    -15%

    Vicks-sitruunakarkit, 72 g

    Normaalihinta €2,20 3,06 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,58
    Säästät: -€0,38
    3,06 € / 100gr
  • Vicks Honey Candies 72 grams
    -15%

    Vicks-hunajakarkit 72 g

    Normaalihinta €2,20
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,58
    Säästät: -€0,38
  • Vicks Double Action Candies 72 gr
    -19%

    Vicksin kaksoisvaikutteiset karkit 72 g

    Normaalihinta €2,10 2,92 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,58
    Säästät: -€0,48
    2,92 € / 100gr