Kokoelma:

Urgo first-aid kit

  • Urgo - Fingers - 10 plasters
    -54%

    Urgo - Fingers - 10 laastaria

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €7,32
    Säästät: -€3,92
    3,4 € / 1ud
  • Urgo Children's Dressings with Animal Designs
    -30%

    Urgo-lasten laastarit, joissa on eläinaiheisia kuvioita

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,14
    Säästät: -€1,24
    2,9 € / 1ud
  • Urgo Pre-cut Sterilised Strips, 100 X 6Mm
    -28%

    Urgo: valmiiksi leikatut, steriloidut laastarit, 100 kpl × 6 mm

    Normaalihinta €3,20 3,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,47
    Säästät: -€1,27
    3,2 € / 1ud
  • Urgo Brillantina , 18 dressings
    -22%

    Urgo Brillantina, 18 laastaria

    Normaalihinta €3,50 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,51
    Säästät: -€1,01
    0,19 € / 1ud
  • Urgo Sensitive Stretch, 20 plasters
    -26%

    Urgo Sensitive Stretch, 20 laastaria

    Normaalihinta €2,60 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,49
    Säästät: -€0,89
    0,13 € / 1ud
  • Urgo Waterproof , 10 plasters
    -24%

    Urgo Waterproof, 10 laastaria

    Normaalihinta €2,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,16
    Säästät: -€0,76
    0,24 € / 1ud
  • Urgo 5M X 2,5Cm Tape
    -55%

    Urgo-laastari, 5 m x 2,5 cm

    Normaalihinta €1,40 1,4 € / 1ud
    Alennushinta €1,40 Normaalihinta €3,12
    Säästät: -€1,72
    1,4 € / 1ud
  • Urgo Non-Contact Infrared Thermometer
    -5%

    Urgo kosketukseton infrapunalämpömittari

    Normaalihinta €31,20 31,2 € / 1ud
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €32,84
    Säästät: -€1,64
    31,2 € / 1ud
  • Urgo Discreet First Aid - 20 Dressings, 20 pieces
    -26%

    Urgo Discreet - ensiapupakkaus – 20 laastaria, 20 kpl

    Normaalihinta €3,00 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,05
    Säästät: -€1,05
    0,15 € / 1ud
  • Urgo Resistant First Aid - 20 Dressings, 20 units
    -24%

    Urgo Kestävä ensiapupakkaus – 20 laastaria, 20 kpl

    Normaalihinta €2,40 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,16
    Säästät: -€0,76
    0,12 € / 1ud
  • Urgo First Aid Resistant - 1 M X 6 Cm Band, 1 pcs.
    -20%

    Urgo Kestävä ensiapuside – 1 m x 6 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €3,00 3,0 € / 1ud
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,73
    Säästät: -€0,73
    3,0 € / 1ud
  • Urgo First Aid Sensitive - 1 M X 6 Cm Band, 1 pcs.
    -19%

    Urgo Ensiapu Sensitive – side, 1 m x 6 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,20
    Säästät: -€0,80
    3,4 € / 1ud
  • Urgo Extreme First Aid - 20 Dressings, 20 pcs.
    -41%

    Urgo Ensiapu Extreme – 20 laastaria, 20 kpl

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Urgo Extreme First Aid - 1 M X 6 Cm Band, 1 pcs.
    -39%

    Urgo Ensiapu Extreme – side, 1 m × 6 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €5,76
    Säästät: -€2,26
    3,5 € / 1ud
  • Urgo Kawaii First Aid - 16 Dressings, 16 pcs.
    -40%

    Urgo Kawaii-ensiapupakkaus – 16 laastaria, 16 kpl

    Normaalihinta €3,50 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €5,81
    Säästät: -€2,31
    0,22 € / 1ud
  • Urgo Harry Potter, 16 Glow-in-the-dark Dressings
    -21%

    Urgo Harry Potter, 16 kpl hohtavaa laastaria

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,30
    Säästät: -€0,90
    3,4 € / 1ud
  • Urgo Harry Potter, 16 Magic Dressings
    -21%

    Urgo Harry Potter, 16 maagista laastaria

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,30
    Säästät: -€0,90
    3,4 € / 1ud
  • URGO Post Sting Filmogel 3,25 ml
    -21%

    URGO Filmogel -hoito pistojen jälkeen, 3,25 ml

    Normaalihinta €9,70 298,46 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,22
    Säästät: -€2,52
    298,46 € / 100ml
  • URGO SOS Cuts Self-adhesive tape 3m X 2,5cm
    -12%

    URGO SOS -haavojen hoitoon tarkoitettu itsekiristyvä teippi, 3 m x 2,5 cm

    Normaalihinta €7,90 7,9 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€1,05
    7,9 € / 1ud
  • URGO Dressing Filmogel Spray Dressing 40 ml
    -13%

    URGO Filmogel-sidos, suihke, 40 ml

    Normaalihinta €8,10 20,25 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,26
    Säästät: -€1,16
    20,25 € / 100ml
  • URGO Small Cuts Filmogel 3,25 ml
    -17%

    URGO Pienet haavat Filmogel 3,25 ml

    Normaalihinta €5,70 175,38 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,84
    Säästät: -€1,14
    175,38 € / 100ml