Kokoelma:

Ulcers and bedsores

  • Mepentol Ulcer Milk Emulsion, 4 x 60 ml
    -21%

    Mepentol-maitoemulsio, 4 x 60 ml

    Normaalihinta €88,10 22,03 € / 1ud
    Alennushinta €88,10 Normaalihinta €112,00
    Säästät: -€23,90
    22,03 € / 1ud
  • Mepentol Ulcer Milk Emulsion, 3 x 60 ml
    -21%

    Mepentol-maitoemulsio, 3 x 60 ml

    Normaalihinta €66,60 22,2 € / 1ud
    Alennushinta €66,60 Normaalihinta €84,00
    Säästät: -€17,40
    22,2 € / 1ud
  • Mepentol Spray, 4 x 20 ml
    -21%

    Mepentol-sumutin, 4 x 20 ml

    Normaalihinta €42,70 53,38 € / 100ml
    Alennushinta €42,70 Normaalihinta €54,00
    Säästät: -€11,30
    53,38 € / 100ml
  • Mepentol Ulcer Spray, 3 x 20 ml
    -20%

    Mepentol-sumutin, 3 x 20 ml

    Normaalihinta €32,30 53,83 € / 100ml
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €40,50
    Säästät: -€8,20
    53,83 € / 100ml
  • Actimove Heellite Tuniv 2 Un
    -16%

    Actimove Heellite Tuniv 2, yksi kappale

    Normaalihinta €13,90 6,95 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,50
    Säästät: -€2,60
    6,95 € / 1ud
  • Mepentol-maitoemulsio, 2 x 100 ml
    -18%

    Mepentol-maitoemulsio, 2 x 100 ml

    Normaalihinta €66,30 33,15 € / 100ml
    Alennushinta €66,30 Normaalihinta €81,00
    Säästät: -€14,70
    33,15 € / 100ml
  • Mepentol-maitoemulsio, 3 x 100 ml
    -20%

    Mepentol-maitoemulsio, 3 x 100 ml

    Normaalihinta €96,80 32,27 € / 100ml
    Alennushinta €96,80 Normaalihinta €121,50
    Säästät: -€24,70
    32,27 € / 100ml
  • Repalysyal Regenerating Cream , 30 gr
    -27%

    Repalysyal uudistava voide, 30 g

    Normaalihinta €14,30 47,67 € / 100gr
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,48
    Säästät: -€5,18
    47,67 € / 100gr
  • Mepentol-maitoemulsio, 4 x 100 ml
    -24%

    Mepentol-maitoemulsio, 4 x 100 ml

    Normaalihinta €123,50 30,88 € / 100ml
    Alennushinta €123,50 Normaalihinta €162,00
    Säästät: -€38,50
    30,88 € / 100ml
  • Mepentol Ulcer Spray, 2 x 60 ml
    -21%

    Mepentol-sumutin, 2 x 60 ml

    Normaalihinta €54,20 45,17 € / 100ml
    Alennushinta €54,20 Normaalihinta €68,40
    Säästät: -€14,20
    45,17 € / 100ml
  • Mepentol Spray, 3 x 60 ml
    -21%

    Mepentol-sumutin, 3 x 60 ml

    Normaalihinta €80,60 44,78 € / 100ml
    Alennushinta €80,60 Normaalihinta €102,60
    Säästät: -€22,00
    44,78 € / 100ml
  • Mepentol Spray, 4 x 60 ml
    -22%

    Mepentol-sumutin, 4 x 60 ml

    Normaalihinta €106,70 44,46 € / 100ml
    Alennushinta €106,70 Normaalihinta €136,80
    Säästät: -€30,10
    44,46 € / 100ml
  • Corpitol Ulcer Drops 50 ml, pack 2
    -22%

    Corpitol-tipat haavaumiin 50 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €56,50 56,5 € / 100ml
    Alennushinta €56,50 Normaalihinta €72,12
    Säästät: -€15,62
    56,5 € / 100ml