Kokoelma:

Anti-hair loss treatments

  • Isdin Lambdapil Duplo 5Alfa Plus Capsules 2 x 60 Units
    -27%

    Isdin Lambdapil Duplo 5Alfa Plus -kapselit, 2 x 60 kpl

    Normaalihinta €70,40 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €70,40 Normaalihinta €95,90
    Säästät: -€25,50
    0,59 € / 1ud
  • Arkopharma Forcapil Serum, 50 ml
    -19%

    Arkopharma Forcapil -seerumi, 50 ml

    Normaalihinta €20,10 40,2 € / 100ml
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€4,80
    40,2 € / 100ml
  • Nutrinat Hair 10 , 60 capsules
    -20%

    Nutrinat Hair 10, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,50
    Säästät: -€4,90
    0,33 € / 1ud
  • Alpecin C1 375 Ml
    -22%

    Alpecin C1 375 ml

    Normaalihinta €9,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€2,60
    2,4 € / 100ml
  • Alpecin Black Edition 375 Ml
    -19%

    Alpecin Black Edition 375 ml

    Normaalihinta €10,40 2,77 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€2,40
    2,77 € / 100ml
  • Alpecin Booster 200 Ml
    -14%

    Alpecin Booster 200 ml

    Normaalihinta €11,90 5,95 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€2,00
    5,95 € / 100ml
  • Alpecin Double Effect 200 Ml
    -18%

    Alpecin Double Effect 200 ml

    Normaalihinta €8,50 4,25 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,40
    Säästät: -€1,90
    4,25 € / 100ml
  • Alpecin Grey Attack 200 Ml
    -12%

    Alpecin Grey Attack 200 ml

    Normaalihinta €14,80 7,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,88
    Säästät: -€2,08
    7,4 € / 100ml
  • Plantur 39 Fbh Shampoo 250 Ml
    -26%

    Plantur 39 Fbh -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €11,30 4,52 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€4,07
    4,52 € / 100ml
  • Plantur 39 Csh Shampoo 250 Ml
    -23%

    Plantur 39 Csh -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €11,80 4,72 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€3,57
    4,72 € / 100ml
  • Plantur 39 Tonic 200 Ml
    -23%

    Plantur 39 Tonic 200 ml

    Normaalihinta €12,50 6,25 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €16,13
    Säästät: -€3,63
    6,25 € / 100ml
  • Plantur 39 Brown Shampoo 250 Ml
    -23%

    Plantur 39 Brown -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €11,80 4,72 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€3,57
    4,72 € / 100ml
  • Alpecin Grey Attack, 2 X 200 Ml
    -14%

    Alpecin Grey Attack, 2 x 200 ml

    Normaalihinta €29,20 7,3 € / 100ml
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €33,76
    Säästät: -€4,56
    7,3 € / 100ml
  • Alpecin Grey Attack, 3 X 200 Ml
    -14%

    Alpecin Grey Attack, 3 x 200 ml

    Normaalihinta €43,40 7,23 € / 100ml
    Alennushinta €43,40 Normaalihinta €50,64
    Säästät: -€7,24
    7,23 € / 100ml
  • Alpecin Double Effect, 2 X 200 Ml
    -20%

    Alpecin Double Effect, 2 x 200 ml

    Normaalihinta €16,70 4,18 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €20,80
    Säästät: -€4,10
    4,18 € / 100ml
  • Alpecin Double Effect, 3 X 200 Ml
    -20%

    Alpecin Double Effect, 3 x 200 ml

    Normaalihinta €24,90 4,15 € / 100ml
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €31,20
    Säästät: -€6,30
    4,15 € / 100ml
  • Alpecin C1, 2 X 375 Ml
    -24%

    Alpecin C1, 2 x 375 ml

    Normaalihinta €17,70 2,36 € / 100ml
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,20
    Säästät: -€5,50
    2,36 € / 100ml
  • Alpecin C1, 3 X 375 Ml
    -24%

    Alpecin C1, 3 x 375 ml

    Normaalihinta €26,40 2,35 € / 100ml
    Alennushinta €26,40 Normaalihinta €34,80
    Säästät: -€8,40
    2,35 € / 100ml
  • Alpecin Black Edition, 2 X 375 Ml
    -20%

    Alpecin Black Edition, 2 x 375 ml

    Normaalihinta €20,50 2,73 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €25,60
    Säästät: -€5,10
    2,73 € / 100ml
  • Alpecin Black Edition, 3 X 375 Ml
    -21%

    Alpecin Black Edition, 3 x 375 ml

    Normaalihinta €30,50 2,71 € / 100ml
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €38,40
    Säästät: -€7,90
    2,71 € / 100ml
  • Alpecin Booster, 2 X 200 Ml
    -16%

    Alpecin Booster, 2 x 200 ml

    Normaalihinta €23,40 5,85 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €27,80
    Säästät: -€4,40
    5,85 € / 100ml
  • Alpecin Booster, 3 X 200 Ml
    -16%

    Alpecin Booster, 3 x 200 ml

    Normaalihinta €34,90 5,82 € / 100ml
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €41,70
    Säästät: -€6,80
    5,82 € / 100ml
  • Pilexil Forte Max Ampoules 20 Units, 100 ml
    -27%

    Pilexil Forte Max -ampullit, 20 kpl, 100 ml

    Normaalihinta €39,60 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €54,20
    Säästät: -€14,60
    39,6 € / 100ml
  • Pilexil Forte Max, 60 capsules
    -22%

    Pilexil Forte Max, 60 kapselia

    Normaalihinta €37,00 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €47,44
    Säästät: -€10,44
    0,62 € / 1ud
  • Lazartigue hiustenlähtöä ehkäisevät kapselit, 30 kapselia
    -25%

    Lazartigue hiustenlähtöä ehkäisevät kapselit, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€7,60
    0,74 € / 1ud
  • Isdin Lambdapil Triplo Anti-Hair Loss 3 x 60 Capsules
    -24%

    Isdin Lambdapil Triplo hiustenlähtöä estävä 3 x 60 kapselia

    Normaalihinta €70,40 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €70,40 Normaalihinta €92,85
    Säästät: -€22,45
    0,39 € / 1ud
  • Isdin Lambdapil Hair Loss Duplo 2 x 60 Capsules
    -24%

    Isdin Lambdapil Hair Loss Duplo 2 x 60 Capsules

    Normaalihinta €47,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €47,30 Normaalihinta €61,90
    Säästät: -€14,60
    0,39 € / 1ud
  • Olistic For Women, 2 x 28 annosta à 25 ml
    -24%

    Olistic For Women, 2 x 28 annosta à 25 ml

    Normaalihinta €75,80 151,6 € / 100ml
    Alennushinta €75,80 Normaalihinta €99,80
    Säästät: -€24,00
    151,6 € / 100ml
  • Olistic Next Women, 2 x 28 ampullia à 25 ml
    -15%

    Olistic Next Women, 2 x 28 ampullia à 25 ml

    Normaalihinta €89,90 179,8 € / 100ml
    Alennushinta €89,90 Normaalihinta €105,80
    Säästät: -€15,90
    179,8 € / 100ml
  • Iraltone Hair Loss Lotion Pack, Pack 3 X 100 Ml
    -47%

    Iraltone Pack hiustenlähtöä estävä voide, 3 x 100 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €65,10 21,7 € / 100ml
    Alennushinta €65,10 Normaalihinta €123,42
    Säästät: -€58,32
    21,7 € / 100ml