Kokoelma:

Textile and incontinence

  • Tena Men Level 3, 16 kpl
    -23%

    Tena Men Level 3, 16 kpl

    Normaalihinta €7,70 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,30
    0,48 € / 1ud
  • Lindor Men Pad Extra 4 Drops
    -40%

    Lindor Men Pad Extra 4 Drops

    Normaalihinta €5,60 5,6 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€3,69
    5,6 € / 1ud
  • Tena Men Extra Light -suojakalvo, 14 kpl
    -24%

    Tena Men Extra Light -suojakalvo, 14 kpl

    Normaalihinta €4,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,40
    Säästät: -€1,30
    0,29 € / 1ud
  • Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, 40 ml, koko M, musta
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, 40 ml, koko M, musta

    Normaalihinta €19,60 49,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,30
    49,0 € / 100ml
  • Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko L, musta
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko L, musta

    Normaalihinta €19,70 49,25 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,20
    49,25 € / 100ml
  • Enna Incontinence Women's High Waist 40 Ml Absorption, Size XL, Black
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko XL, musta

    Normaalihinta €19,70 49,25 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,20
    49,25 € / 100ml
  • Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko 2XL, musta
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko 2XL, musta

    Normaalihinta €19,70 49,25 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,20
    49,25 € / 100ml
  • Enna Incontinence Women's Classic Cut 40 Ml Absorption, Size L, Black
    -12%

    Enna Naisten inkontinenssituotteet, klassinen malli, imukyky 40 ml, koko L, musta

    Normaalihinta €21,80 54,5 € / 100ml
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€3,10
    54,5 € / 100ml
  • Enna Incontinence Women's Classic Cut 40 Ml Absorption, Size Xl, Black
    -24%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, klassinen malli, imukyky 40 ml, koko XL, musta

    Normaalihinta €18,99 47,48 € / 100ml
    Alennushinta €18,99 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,91
    47,48 € / 100ml
  • Enna Incontinence Women's Classic Cut 40 Ml Absorption, Size 2XL, Black
    -24%

    Enna Naisten inkontinenssituotteet, klassinen malli, imukyky 40 ml, koko 2XL, musta

    Normaalihinta €18,99 47,48 € / 100ml
    Alennushinta €18,99 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,91
    47,48 € / 100ml
  • Lindor Lady Pad Maxi 5 Drops
    -30%

    Lindor Lady Pad Maxi 5 Drops

    Normaalihinta €6,60 6,6 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€2,87
    6,6 € / 1ud
  • Molicare Premium Lady Pad 0.5 Drops
    -44%

    Molicare Premium Lady Pad 0,5 Drops

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €6,02
    Säästät: -€2,62
    3,4 € / 1ud
  • Lindor Lady Pad Maxi Night 6 Drops
    -31%

    Lindor Lady Pad Maxi Night 6 Drops

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€3,21
    7,0 € / 1ud
  • Lindor Men Pad Normal 2 Drops
    -24%

    Lindor Men Pad Normal 2 Drops

    Normaalihinta €5,10 5,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€1,64
    5,1 € / 1ud
  • Lindor Lady Pad Normal 3 Drops
    -20%

    Lindor Lady Pad Normal 3 Drops

    Normaalihinta €3,80 3,8 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,74
    Säästät: -€0,94
    3,8 € / 1ud
  • Lindor Lady Pad Extra 4 Drops
    -45%

    Lindor Lady Pad Extra 4 Drops

    Normaalihinta €4,70 4,7 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€3,83
    4,7 € / 1ud
  • Tena Lady Normal, 12 kpl
    -32%

    Tena Lady Normal, 12 kpl

    Normaalihinta €3,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,80
    0,33 € / 1ud
  • Tena Ladyultra Mini, 28 kpl
    -36%

    Tena Ladyultra Mini, 28 kpl

    Normaalihinta €3,20 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,80
    0,11 € / 1ud
  • Tena Discreet Extra, 20 kpl
    -21%

    Tena Discreet Extra, 20 kpl

    Normaalihinta €6,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,22
    Säästät: -€1,72
    0,33 € / 1ud
  • Tena Lady Super, 30 pieces
    -31%

    Tena Lady Super, 30 pieces

    Normaalihinta €13,60
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €19,66
    Säästät: -€6,06
  • Tena Lady Mini Magic, 34 kappaletta
    -34%

    Tena Lady Mini Magic, 34 kappaletta

    Normaalihinta €3,10 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,70
    Säästät: -€1,60
    0,09 € / 1ud
  • Tena Lady Maxi-siteet, 12 kpl
    -31%

    Tena Lady Maxi-siteet, 12 kpl

    Normaalihinta €6,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,75
    Säästät: -€2,75
    0,5 € / 1ud
  • Tena Lights Sensitive Long Liner, 20 kpl
    -45%

    Tena Lights Sensitive Long Liner, 20 kpl

    Normaalihinta €2,70 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €4,90
    Säästät: -€2,20
    0,14 € / 1ud
  • Tena Lady Mini, 20 kpl
    -31%

    Tena Lady Mini, 20 kpl

    Normaalihinta €3,80 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,50
    Säästät: -€1,70
    0,19 € / 1ud
  • Tena Discreet Maxi Night -siteet, 12 kpl
    -28%

    Tena Discreet Maxi Night -siteet, 12 kpl

    Normaalihinta €5,80
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€2,20
  • Tena Lady Normal, 24 kpl
    -30%

    Tena Lady Normal, 24 kpl

    Normaalihinta €6,20 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,92
    Säästät: -€2,72
    0,26 € / 1ud
  • Tena Discreet Extra, 10 kpl
    -27%

    Tena Discreet Extra, 10 kpl

    Normaalihinta €4,40 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€1,60
    0,44 € / 1ud
  • Tena Discreet Normal Night, 10 kpl
    -31%

    Tena Discreet Normal Night, 10 kpl

    Normaalihinta €4,40 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €6,40
    Säästät: -€2,00
    0,44 € / 1ud
  • Tena Lights Sensitive Mini Ultra, 20 kpl
    -21%

    Tena Lights Sensitive Mini Ultra, 20 kpl

    Normaalihinta €4,20 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,35
    Säästät: -€1,15
    0,21 € / 1ud
  • Aposan Incontinence Pads 20 units
    -60%

    Aposan inkontinenssisuojat, 20 kpl

    Normaalihinta €3,10 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €7,75
    Säästät: -€4,65
    0,16 € / 1ud