Kokoelma:

Tattoos and micropigmentation

  • Avène Cicalfate Dermatological Aftercare Repair Emulsion 40 ml
    -20%

    Avène Cicalfate -korjaava emulsio ihokäsittelyn jälkeen 40 ml

    Normaalihinta €13,20
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,60
    Säästät: -€3,40
  • A-Derma Cutalgan Ultra-Sooothing Spray 100 ml
    -19%

    A-Derma Cutalgan Ultra-Calmante -suihke 100 ml

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€2,60
    11,3 € / 100ml
  • Avène Thermal Spring Water 300 ml
    -19%

    Avène Rauhoittava lämpövesisuihke 300 ml

    Normaalihinta €11,50 3,83 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€2,70
    3,83 € / 100ml
  • Avène Thermal Spring Water 150 ml
    -18%

    Avène-lähdevesi 150 ml

    Normaalihinta €8,50 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,40
    Säästät: -€1,90
    5,67 € / 100ml
  • Avène Thermal Spring Water 50 ml
    -15%

    Avène-lähdevesi 50 ml

    Normaalihinta €4,10 8,2 € / 100ml
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,85
    Säästät: -€0,75
    8,2 € / 100ml